Home / Nezařazené / Garážová vrata

Garážová vrata

Ještě do nedávna jsme znali u garáží jen klasická křídlová vrata. Jejich nevýhodou byla nutnost volného prostoru před garáží, jejich zajištění proti zavírání při poryvech větru i nebezpečí přivření prstů zvědavých dětí. To vše vzala v úvahu společnost vyrábějící garážová vrata LOMAX.

Firma své výrobky, kterými jsou vrata a brány, neustále inovuje a přichází s novinkami jak v konstrukčním řešení, tak ve volbě materiálu a povrchové úpravy. Garážová vrata LOMAX jsou v současné době vyráběny ve čtyřech variantách. Jednak se jedná o rolovací vrata, dále o sekční garážová vrata, vrata posuvná a průmyslová. Každý typ má své specifické vlastnosti a přednosti, pro které jsou výhodné.

Nejčastěji se používají sekční garážová vrata. Jejich konstrukci tvoří jednotlivé díly, čili sekce, které zajíždějí na vodících kolejničkách pod strop garáže. Výhodou je možnost zabudování vstupních dveří do těchto vrat, takže se nemusí otevírat celá vrata například pokud máte v garáži dílnu, nebo uložené zahradní nářadí či kolo. Sekční garážová vrata vyrábí firma na míru podle zadání zákazníka.

Druhou variantou jsou posuvná vrata, která zajíždění podél stěn garáže, což znamená, že můžete mít volný strop. Kdo chce maximálně využít prostor v garáži, může si pořídit rolovací garážová vrata, která se rovněž vyrábějí na míru. Rolovací vrata se dají nainstalovat do jakékoliv garáže bez náročných stavebních úprav. Jejich další výhodou je bezpečnost před zloději, snadná obsluha pomocí tlačítka nebo dálkového ovládání, minimální nároky na údržbu a tepelná izolace.

Průmyslová vrata jsou vhodná k uzavření výrobních hal, garáží, skladů, mycích linek a dalších prostor. Jejich ovládání je velice jednoduché pomocí elektropohonu, a proto se hodí tam, kde je enormní celodenní provoz.

Garážová vrata ceník znamená individulní kalkulaci podle zakázky. Cena je stanovena na základě přesných rozměrů, typu kování, barvy a dalších kritérií, která jsou předem s každým zákazníkem projednána.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*