Home / Podnikání / Hledání práce
Hledání práce

Hledání práce

Sehnat v dnešní době dobře placené pracovní místo je nadlidský úkol, obzvláště pokud jste čerstvý absolvent s nulovou praxí nebo máte krizový věk, kdy vás všichni zaměstnavatelé odmítají jen díky vysokému věku. Podobnou zkušenost zažila i paní Zuzana, která se rozhodla získat novou pracovní pozici přes personální agenturu Manpower. Paní Zuzana z Bydžova přišla před dvěma roky o práci, kdy jí bylo čerstvých padesát let. Nezaměstnanost v jejím kraji dosahuje celkem vysokého čísla. Po několika měsících samostatného hledání pracovní příležitosti se rozhodla obrátit na odborníky. Jak sama paní Zuzana říká: “Byla jsem zoufalá z neustálého odmítání na volná pracovní místa, až jsem se dostala do stavu, kdy jsem chtěla se vším praštit a na vše se vykašlat. Nakonec jsem se rozhodla vyzkoušet poslední možnost.“ Personální agentura Manpower nabídla Zuzaně vše, co si přála. Pracovní příležitosti podle jejího vzdělání, praxe a zároveň další nabídky práce, které byly k dispozici.

Zuzana dále dodává: “Personalistka se mi perfektně věnovala po celou dobu hledání práce a společně jsme i prošli různé situace, které během pracovního pohovoru mohou nastat. Díky personální agentuře a jejímu osobnímu přístupu jsem získala práci, na kterou mohu být pyšná.“ Podobnou zkušenost si zažil i čerstvý absolvent Marek. Během studia měl pouze povinnou praxi, kterou zajišťovala škola a trvala necelých 14 dní.

Po dokončení studia nemohl sehnat volná pracovní místa a tak začal pracovat jako pomocník na stavbách za minimální mzdu a špatné pracovní podmínky. Rozhodl se však začít něco dělat, a jelikož se předtím ucházel neúspěšně o zaměstnání sám, obrátil se na personální agenturu. Ta mu zajistila tří měsíční pracovní stáž ve firmě, která mu po skončení nabídla trvalou pracovní pozici. Sám Marek tvrdí:“Bez personální agentury a pracovní stáže bych neměl práci, kterou mám dnes. Díky přístupu a snaze mi pomoci, jsem získal potřebnou zkušenost a mohl tak získat své postavení na trhu práce.“ Pokud i vy hledáte práci a prozatím bez úspěchu, nestyďte se navštívit personální agenturu, která vám může získat pracovní místo podle vašich parametrů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*