Home / Nezařazené / I pracovní oděvy může být radost nosit

I pracovní oděvy může být radost nosit

To, že šaty dělají člověka, můžeme potvrdit i v rámci jednotlivých pracovních profesí. Nemusí se to týkat jen vojáků, lékařů či soudců. Firma Bestafe názorně ukazuje, že i řemeslník či automechanik může svou profesi důstojně prezentovat i v montérkách, samozřejmě se zachováním všech potřebných funkčních vlastností.

Pracovní oděvy zajišťují nezbytnou bezpečnostní ochranou

Při práci v terénu je člověk často vystaven různým rizikovým situacím, v krajních případech i bezprostřednímu ohrožení života. Musí se tak snadno a rychle přizpůsobovat. Svou roli tak může hrát i počasí. Funkční vlastnosti pracovního oděvu tedy nejen eliminují nebo alespoň zmírňují následky potencionálního zranění, ale zajištují také pohodlí a snadnou manipulovatelnost všech prvků. Mimo příjemného nošení je důležitá opora těla, to platí především pro pracovní obuv.

E-shop vám usnadňuje výběr prostřednictvím různých filtrů

Je nám jasné, že ani z pohodlí domova či vaší kanceláře nechcete trávit nad výběrem ochranných pracovních prostředků (oopp) mnoho času, proto máte v e- shopu výběr usnadněný nejen podrobným popisem jednotlivých kategorií, ale také možností přímo produkty filtrovat, prostřednictvím užší specifikace požadavků. Pokud byste si přesto nebyli jisti, zda je vaše volba správná obraťte se na kvalifikovaný poradenský servis. Rádi vám pomůžeme vybrat např. montérky šité na míru.

Na co si dát pozor při koupi OOPP

Dodavatel nebo výrobce by měl zboží opatřit detailním popisem všech funkčních vlastností. Garanci těchto vlastností podporuje také ochranná známka CE, kterou by každý ochranný oděv či pomůcka měla být zřetelně označena. Pokud si nevíte rady s určením velikostí, zkuste využít dostupnou tabulku

Při práci rozhodně nepodceňujte používání pracovních rukavic

Pracovní rukavice šetří vaše ruce. Protože jsme si vědomi toho, jak je právě zručnost při manuální práci důležitá. Máte u nás k dispozici široký výběr. Pracovní rukavice jsou navíc specifikovány svým účelem pro lepší orientaci.

Firma Bestafe je zárukou kvalitních nadčasových pracovních oděvů, stejně jako ochranných prostředků. V rámci možností vám zajistí maximální komfort a funkční vlastnosti za rozumné ceny. Na zákazníky dále čekají akční nabídky slev, nebo možnost dopravy zdarma při překročení stanoveného cenového limitu, či další výhody pro stále zákazníky. Zpříjemněte si pracovní dobu také, stačí k tomu tak málo.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*