Home / Hobby / Jak a podle čeho vybrat ideální lešení?
Jak a podle čeho vybrat ideální lešení?

Jak a podle čeho vybrat ideální lešení?

Chystáte se opravit omítku vašeho domu nebo na rekonstrukci interiéru? Budete pracovat ve výškách? Pak jistě budete potřebovat praktické lešení, které vám maximálně usnadní práci.

Při práci ve výškách se často neobejdete bez lešení. Ať už si jej koupíte nebo pronajmete, vždy je důležité zvolit správný typ lešení, které bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům.

Typ činnosti

Lešení se ze základu rozděluje na pracovní, pomocné a ochranné. Rozhodovat bychom se tedy v první řadě měli na základě účelu, pro který jej budeme potřebovat.

Pro domácí využití se doporučuje spíše nižší konstrukce do několika metrů. Ideálním materiálem je v tomto případě hliník, který je lehký, ale přitom pevný.

Způsob montáže

Při výběru lešení bychom také měli dbát na způsob montáže. Přednost pak dejte konstrukcím s rychlou a jednoduchou montáží. Manipulace s jednotlivými díly by měla být bezproblémová a bezpečná, jednotlivé díly by tím pádem neměly být příliš těžké.

Půjčit si lešení nebo koupit?

Pokud pouze stavíte rodinný dům a budete lešení potřebovat pouze jednou, rozhodně se vám spíše vyplatí jeho pronájem. Na stavbu zpravidla přijedou zkušení pracovníci, kteří lešení bezpečně a rychle postaví. Pokud ale potřebujete lešení častěji, uvažujte spíše o jeho koupi.

Pronájem a prodej lešení v Praze

Jak a podle čeho vybrat ideální lešení?zdroj:lehman.cz

Pokud hledáte spolehlivého prodejce lešení v Praze, který zároveň poskytuje i pronájem lešení, konzultační činnost, montáž i demontáž, dopravu lešení atd., jistě oceníte služby společnosti LEHMAN TECHNIK ČR, s.r.o. Firma se zabývá oblastí prodeje a pronájmu hliníkového lešení a hydraulických plošin již od roku 1994.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo