Home / Hobby / Podlahové mycí stroje Hakomatic pro efektivní úklid
Podlahové mycí stroje Hakomatic pro efektivní úklid

Podlahové mycí stroje Hakomatic pro efektivní úklid

Firmy, které se zabývají úklidem větších ploch, jako jsou obchodní domy, nemocnice nebo kancelářské prostory, se často neobejdou bez efektivních a spolehlivých mycích strojů. Podlahu je nutné namočit, vydrhnout a setřít nečistoty. U větších ploch je toto pouhým hadrem prakticky nemožné, nebo minimálně extrémně zdlouhavé. Proto volí kvalitní podlahové mycí stroje, které práci urychlí, usnadní a maximálně zefektivní.

Úklid prostor jako jsou nemocnice, školy, úřady, garáže nebo kanceláře je prakticky nezbytný. Je k němu ale zpravidla nutné speciální vybavení, které mají k dispozici zejména úklidové firmy. Nedílnou součástí úklidu takových prostor jsou čistící přípravky, hadry, ale i mycí stroje. Nejen v české republice se staly velice oblíbenými pomocníky při úklidu tvrdých podlahových ploch ve větších prostorách mycí stroje Hakomatic.

Mycí automaty Hakomatic

Podlahové mycí stroje Hakomatic jsou osvědčeným pomocníkem při mytí tvrdých podlah a mnoho firem si už úklid bez nich neumí představit. Jsou vybaveny nejmodernější technikou a práce s nimi je maximálně efektivní. Značka vstoupila na trh již v roce 1950 a od té doby je spojována s velmi kvalitními produkty sloužícími k čištění podlah.

Předním dodavatelem mycích strojů této značky je v České republice společnost Unikont Group, která je již od roku 1991 jednou z nejvýznamnějších společností zabývajících se komunální a čistící technikou.

Podlahové mycí stroje Hakomatic pro efektivní úklid

foto: unikont.cz

Scrubmaster B30

Mycí stroj Scrubmaster B30 značky HAKO je ideálním řešením pro rychlé a efektivní čištění podlah. Velkým benefitem je mimo jiné i dlouhá provozní doba, a to až 110 minut na jedno nabití. Součástí je i palubní nabíječka k dobití baterie z jakékoliv elektrické zásuvky.

Mycí stroje značky Hakomatick jsou známé pro svou vysokou kvalitu, praktičnost i dlouhou životnost.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo