Home / Návody / Jak si v dlouhodobém vztahu udržet vášeň v ložnici?

Jak si v dlouhodobém vztahu udržet vášeň v ložnici?

Jste spolu už spoustu let, nejspíše i vychováváte děti. I když se stále milujete, už to není taková ta zamilovanost, kdy jste se jeden po druhém plní vášně vrhali v ložnici i tmavém zákoutí městského parku. Dnes je váš vztah spíše láskyplným přátelstvím, kdy největších emocí dosáhnete při debatě o rodinném rozpočtu.

I přes to, že jste spolu mnoho let, může vaše vášeň opět vzplanout.

Sex po letech bývá rutinou, kdy už oba dobře víte, jak toho druhého uspokojit. A toto vědění nijak nemotivuje k novým praktikám ani zkoušení. Pohodlnost je však zabijákem vášně, a i když se to tak nezdá i ten nejúčinnější způsob, jak druhého uspokojit, může zevšednět a přestat fungovat.

Co tedy dělat?

Namísto nákupu nového povlečení flanel, si uvědomte důležitost následujících bodů.

Partner není pouze rodičem vašich dětí, nýbrž stále i milenec. I když už není partner tak sexy, jako když jste ho poznali, i přes více šedin a rostoucí bříško či zadeček, je třeba stále vnímat jeho sex-appeal.

Prostěradlo Jersey nebo nové prádelko? Nové lůžkoviny zajistí v posteli pohodlí, vy ale přece toužíte po postelové vášni. Proto při rozhodování mezi sexy prádélkem a povlečením, volte prádlo. Uvidíte, že při pohledu na vaše nové, rajcovní ‘’já’’ partner zareaguje velmi pozitivně a náruživě.

O vášni nerozhoduje délka sexu nebo jeho četnost. Pro znovuobjevení vášně je třeba druhému důvěřovat, poslouchat ho, oceňovat a vzájemně se přitahovat. Odložte tedy honbu za orgasmem a spíše si užívejte společných chvil. Rychlovka mezi uspáváním dětí a mytím nádobím může být fajn, ale větší hodnotu má vášnivý polibek nebo vzrušující pohlazení s příslibem něčeho dalšího.

Soustřeďte se na to, co právě děláte. Váš partner se snaží o znovuobjevení vášně a vy přemýšlíte nad tím, že je třeba povlečení krepové už vyprat, protože není zrovna voňavé? Chyba. Soustřeďte se na milování a dávejte mu 100% pozornost.

 

 

 

 

 

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*