Home / Podnikání / Potřebuje vaše firma kvalitní vizitky?
Potřebuje vaše firma kvalitní vizitky?

Potřebuje vaše firma kvalitní vizitky?

Při poptávání vizitek se nemusíte nutně svěřovat do rukou grafických studií, jelikož takovou vizitku si dokážete vytvořit a navrhnout ni vy sami. To vše totiž nabídne unikátní služba Tisknisi.cz. Díky ní můžete mít vizitky hotové za pár minut. A jak na to? Velmi jednoduše. Nejdříve si zvolíte grafický návrh, kdy lze v případě potřeby nahrát i svůj vlastní. Jinak je jich ale k dispozici okolo 200, takže si zaručeně vyberete. Jakmile je vybráno, stačí na vizitky umístit svůj text, a je hotovo. Následně už proběhne jenom výroba vizitek, a ty jsou za pár dní u vás. A právě tuto celkovou jednoduchost oceňují stovky zákazníků, kteří tak mají své vizitky do několika málo minut.

Potřebuje vaše firma kvalitní vizitky?

A jaké jsou další benefity této služby? Rozhodně z nich budete nadšeni, jelikož jasně uvidíte, že jde zkombinovat levné vizitky s dokonalou kvalitou. V první řadě je to tedy nízká cena, kdy k samotným vizitkám můžete navíc získat i poštovné zdarma při objednávce nad 900 Kč, nebo vizitkář se slevou 35%. Navíc, k první stovce vizitek máte zdarma dalších 20. To vše vám vizitky online nabídnou, ale určitě to ještě není to jediné, čím umí ohromit. Zmiňovali jsme totiž i kvalitu.

Samotný tisk totiž probíhá na špičkový papír matnou křídu 350g. Tisk probíhá na ofsetovém stroji, a to také v té nejlepší kvalitě. Navíc vám jsou připraveny oboustranné vizitky, a to za cenu těch jednostranných. Zkrátka další důvod, proč právě takový tisk vizitek rozhodně využít, a být spokojen. Ostatně to potvrzuje řada spokojených klientů každý den. A tak si sami vyzkoušejte, že je to více než snadné, a vizitky jsou oproti konkurenci mnohem kvalitnější. K dispozici jsou rozsáhlé vizitky vzory, u kterých stačí přidat váš text a je hotovo, dále už odesíláte vizitky k tisku. Ve třech krocích a za pár minut hotová celá vizitka. Jenom málokdo vám nabídne něco podobného.

Dlaší možností ofsetového tisku jsou různé letáky, plakáty, prospekty až po časopisy, firemní deseky, krabičky, kalendáře, knížky a mnoho dalších, které tiskárna samozřejmě také umožňuje a přizpůsobí se všem vašim potřebám. Máte na výběr z mnoha možností, rádi s každou objednávkou pomohou tak, aby byl výsledek co nejlepší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*