Home / Návody / Jak si vyrobit vlastní tašku
Jak si vyrobit vlastní tašku

Jak si vyrobit vlastní tašku

Plátěné tašky se vrátily do módy! Není se čemu divit, jsou praktické, pěkné, osobité a hlavně vám vydrží dlouho. Co zvážit při její výrobě?

Možná se ptáte, proč si plátěnou tašku vyrábět, když si ji můžete koupit na každém rohu. Ano, dnes skutečně nabídka tohoto druhu produktů stoupla a výběr plátěných tašek je velmi široký, od obyčejných bílých s logem firmy, až po originální tašky s citáty, ilustracemi či vnitřními kapsami nebo prodlouženými uchy.

Pokud však máte tvůrčího ducha a nebojíte se ukázat světu, jací opravdu jste, vyrobte si vlastní tašku.

Jak si vyrobit vlastní tašku

Vyberte si správný motiv

Při výrobě plátěné tašky je důležité zvážit motiv, to znamená obrázek, kterým ji ozdobíte. Pokud jste zamilovaní, nakreslete srdíčka, pokud nemůžete žít bez kávy, vyjádřete to kresbou hrnečku. Fantazii se meze nekladou.

Nejste-li zruční v malování, napište na tašku nějaký citát, oblíbenou hlášku z filmu či úryvek z knížky. Takové tašky jsou velmi populární a vyrobit si jich můžete vícero k různým příležitostem. Rozhodně to však s textem nepřehánějte, důležité je, aby vynikl. Minimalismus by se proto při výrobě tašky měl stát vaším kamarádem!

Proč si tašku vyrobit

Říkáte si, proč se namáhat s výrobou tašky, když si ji mohu koupit všude v kvalitě, jaké bych já se svým uměním nikdy nedosáhl. Odpověď je jednoduchá – nejenže je to mnohem levnější, ale k tašce pak získáte mnohem osobitější vztah.

Čistou bílou plátěnou tašku můžete koupit za pár desítek korun téměř všude, v prodejnách s textilem například. Na výzdobu potřebujete nůžky, fixy, možná nějaké to šití či razítka, výtvarné potřeby, které běžně v domácnosti najdete.

Výroba plátěné tašky tak vyjde mnohem levněji než její koupě, protože v obchodě platíte za značku a plátěné tašky tak stojí klidně i nad pět set korun. Není tedy lepší vsadit na vlastní značku?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Martina Baierová