Home / Návody / Jak ušetřit energii v obýváku
Jak ušetřit energii v obýváku

Jak ušetřit energii v obýváku

Úspora energie je stále častěji diskutovatelným tématem mezi majiteli bytů i rodinných domů. Současné trendy ve stavebnictví i bydlení směřují k maximálnímu snížení spotřeb energií a celkové úspoře výdajů domácnosti. Velký důraz se v dnešní době klade na zateplení, utěsněná plastová okna a různé izolace, díky nimž dosáhnete skvělých výsledků. Většina lidí se snaží ušetřit hlavně v místnostech, v nichž se pohybují nejvíce, a to je dobře, má to svoji logiku. Tam, kde jste nejčastěji, také v zimních měsících nejvíce protopíte. Vzhledem k tomu, že je obývací pokoj centrální místností drtivé většiny domácností, lidé tráví nejvíce času právě tam. Pokud jste ještě neslyšeli o roletě, která vám ušetří peníze za vynaloženou energii, zbystřete, třeba zjistíte, že to je skvělé řešení právě pro vás a vaši peněženku.

Šetřete s roletou

Hitem posledních let je dvojitě plisovaná roleta pro úsporu energie. Nejen, že se pyšní stylovým provedením, které elegantně splyne s okolím každého pokoje, navíc vám dokáže každoročně ušetřit spoustu peněz. Pyšní se skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi, za nimiž stojí hliníkové provedení. Uvidíte sami, že se po jejím použití sníží tepelné ztráty vašeho obývacího pokoje na minimum.

Výhody dvojitě plisované rolety pro úsporu energie

Nesporných výhod má tahle roletová vychytávka hned několik. Tou nejdůležitější je bezesporu zlepšení izolace až o 21 %. A to je rozhodně skvělý výsledek. Kromě izolace má i nápadné dekorační vlastnosti, pomocí nichž vykouzlíte z vašeho obýváku moderní místnost, v níž budete rádi trávit svůj volný čas. V letních měsících jistě oceníte příjemné přítmí. Výrobci rolet dbají na jednoduchou instalaci a maximálně pohodlné uživatelské použití. Roleta se ovládá pomocí spodní i horní lišty, můžete ji tak libovolně posouvat po okně, kamkoliv se vám zlíbí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo