Home / Tipy & rady / Kde koupit moderní nábytek do restaurace či kavárny? Přece online!

Kde koupit moderní nábytek do restaurace či kavárny? Přece online!

Plníte si sen v podobě vlastní restaurace či kavárny? V začátcích vás čeká spousta starostí a zařizování. Podstatnou záležitostí je vybavení prostor nábytkem a dekoracemi. Na tom, jakou atmosféru vytvoříte, totiž hodně záleží. Zákazníci si rádi posedí ve stylové restauraci či útulné kavárničce. Jak si ji zařídit bez pomoci profesionálního interiérového designéra?

Interiérový designér je sázkou na jistotu, ale jeho služby samozřejmě něco stojí. Pokud vám však nechybí nadšení, můžete se do zařizování pustit na vlastní pěst. Inspiraci najdete na internetu a online objevíte i moderní nábytek do restaurace či kavárny.

Nejdříve si ujasněte, jaký sortiment budete prodávat

V prvé řadě se zamyslete nad tím, co budete nabízet. Jde o restauraci, či kavárnu? Pokud k vám lidé budou chodit především na jídlo, potřebujete stabilní restaurační stoly a židle. Do kavárny se zase lépe hodí příjemná křesílka nebo gauč. Jestli se chystáte prodávat i drinky, určitě zvažte barový pult a k němu barové židle!

Zamyslete se také nad tím, co se hodí k vám. Vy si plníte svůj sen, a tak by měl odrážet i kousek vaší duše. Někdo je stylový, energický, jiný si otevře raději éterickou kavárnu s přírodními prvky.

Najděte si nějaký vzor

Máte svou oblíbenou restauraci či kavárnu? Viděli jste fotku nějakého interiéru na internetu? Samozřejmě nemůžete doslova zkopírovat cizí nápad, ale nikdo vám nebrání se inspirovat. Můžete se podívat, jestli seženete podobný nábytek, inspirovat se v barevném ladění či v doplňcích.

Hledejte nábytek přímo do restaurací a kaváren

A kde pak ten nábytek hledat? Raději tam, kde se specializují přímo na restaurace či kavárny. Určitě nenakupujte ve velkoobchodních řetězcích, tamní nábytek kvalitou za moc nestojí. Určitou možností je i výroba na zakázku, i když to už se bavíme o vyšších částkách. Rozumným kompromisem je nákup tam, kde nabízí nábytek vyloženě do restaurací a kaváren. Tento nábytek je totiž připravený na každodenní zápřah a vydrží vám dlouhá léta. Kde ho hledat? Začněte například na Atan.cz, nábytek pro restaurace tam mají a ceny vás příjemně potěší.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*