Home / Životní styl / Kde sehnat luxusní bydlení?
Kde sehnat luxusní bydlení?

Kde sehnat luxusní bydlení?

Rádi byste bydleli v Praze a rozmýšlíte se nad tím, kterou čtvrť byste měli zvolit pro nově zakládanou rodinu? Pak budou určitě dobrou volbou byty Praha 10, které nabízí vyvážený mix moderního bydlení ve velmi zajímavém prostředí.

Luxusní byty Praha jsou zde pro všechny, kteří nechtějí žít obyčejně a standardně. Nabízejí například i vlastní parkovací místo, osobitý styl a nadčasovost spojenou s absolutním klidem v širokém okolí, díky které jsou oblíbené i u mnoha tuzemských celebrit. Školy, restaurace nebo obchodní centra jsou samozřejmostí, i proto se sem všichni tak rádi po každodenním pracovním shonu vracejí. Vše je doslova a do písmene na dosah ruky a nemusíte tím pádem za kulturou nebo společností dojíždět na druhý konec Prahy…

V Dolních Počernicích nebo Na Korunní najdete k dispozici i takzvané nízkoenergetické domy, které šetří nejen životní prostředí, ale do jisté míry i vaši peněženku, protože slibují jen skutečně minimální náklady na vytápění.

Developerské projekty v dnešní době rostou doslova jako houby po dešti, takže pokud hledáte v Praze nové byty na prodej, právě teď je ta nejvhodnější chvíle se po nějaké nabídce poohlédnout, než se o ni začne zajímat v pravém smyslu slova i široká veřejnost. Určitě nebude od věci shlédnout například následující prezentaci.

 

Praha 10 nabízí výborné kulturní i společenské vyžití, stejně jako například i kvalitní zázemí pro mladé rodiny. Vinohrady, Strašnice nebo Záběhlice jsou vysněnou lokalitou pro mnoho lidí, Malešický park pak nabízí vhodné místo pro odpolední procházky, během nichž se dají nabrat síly ztracené v namáhavém pracovním procesu. Díky nedávné přestavbě zde najdete i několik dětských hřišť nebo třeba nové a útulně vyhlížející lavičky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*