Home / Návody / Kde zažijete něco neobvyklého? V oblacích!

Kde zažijete něco neobvyklého? V oblacích!

Každý by čas od času měl vyzkoušet něco nového, dopřát si nějaký neobvyklý zážitek. Člověk v životě potřebuje zážitky, aby si připadal, že doopravdy žije, nikoliv pouze přežívá. Nemusíte vymýšlet nic velkolepého, stačí se třeba vydat někam na výlet nebo si prohlédnout místa, která důvěrně znáte, z trochu jiné perspektivy. Konkrétně z ptačí.

Toužíte-li po netradičním zážitku, vydejte se do oblak. Není třeba kvůli tomu cestovat nikam daleko, spousta leteckých akcí se realizuje i na menších letištích, horkovzdušné balóny vzlétají snad po celé republice. Letecké zážitky jsou dostupné opravdu každému, a to i svojí cenou.

I strašpytlové se mohou vydat do oblak

Toužíte po akčním odpoledni, kdy vám bude srdce bít vzrušením a tělo se celé rozklepe nervozitou? Pak si domluvte seskok padákem. I ti největší odvážlivci mají nakonec srdce v kalhotách, když v letadle vystoupají do patřičné výšky a musí udělat ten krok do neznáma, po němž si užijí volný pád. Překonat se však stojí za to. Zážitek je nepopsatelný.

Na druhou stranu ne každý touží dobrovolně umírat strachy. Pak jsou lepší volbou lety balonem. Ty jsou romantické a celý zážitek trvá déle než seskok, takže si jej možná i lépe užijete. Velkou výhodou je, že v koši balonu s sebou můžete mít i své blízké. Svoji drahou polovičku nebo rovnou celou rodinu. Zaplaťte si společně celý koš jen pro sebe. Ale pozor, na palubu nesmí děti do 8 let, dospělí s velkou váhou si musí zaplatit dvě místa.

Do oblak lze vycestovat i virtuálně

Jestli máte velký strach z výšek, můžete se do oblak vydat způsobem, při kterém nezvednete paty ze země. Existují například letecké simulátory, v nichž se před vámi bude promítat obloha, takže si budete připadat, jako byste doopravdy letěli, přitom budete stát na zemi. Zážitek ale nebude o nic menší.

Možností je opravdu spousta. Prozkoumejte je všechny na www.leteckezazitky.cz. Ale vyhraďte si na to dost času, nabízí jich totiž více než 300!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*