Home / Tipy & rady / Koho si objednat na likvidaci štěnic v Brně a jak proces probíhá?

Koho si objednat na likvidaci štěnic v Brně a jak proces probíhá?

Štěnice se rozhodně nevyskytují jenom tam, kde je špína. Domů si je můžete snadno přinést třeba na obrazu nebo nábytku koupeném z druhé ruky. Snadno se k vám dostanou i ze sousedního bytu. Co pak s tím?

Jde o palčivý problém, s nímž se nechce potkat nikdo z nás. Kdo by dokázal v klidu usnout, když ví, že po něm něco poleze a bude to sát jeho krev?
Řada lidí se za štěnice stydí a snaží se je zlikvidovat nejdříve vlastními silami. Obvykle to nepomůže, laik s volně prodejným přípravkem totiž nedokáže přesně zacílit na všechny štěnice. Co se pak stane? Štěnice se ještě více rozšíří, konečná likvidace se prodraží.

Jak likvidují štěnice odborníci?

Likvidace štěnic Brno je doménou společnosti Nicenistenic.cz. Ta postupuje tak, že se k vám nejdříve zajede podívat. Prohlédne všechna místa, kde by se štěnice mohly vyskytovat, a pak se s vámi dohodne na způsobu dezinfekce.

Začíná se aplikací suché páry při teplotě 200 °C, která dokáže spolehlivě zničit larvy a vajíčka. Párou se ošetřují matrace, nábytek a další předměty v domácnosti.

Následuje chemický postřik, jímž se zabijí již dospělé štěnice a jedinci ve druhém a vyšším larválním stádiu.

Je možné v bytě zamořeném štěnicemi bydlet?

Odborníci na štěnice Brno vám poskytnou přesné instrukce, jak si počínat. V bytě můžete bydlet, aplikovaný chemický postřik je škodlivý pouze pro štěnice, nikoliv pro lidi. Pravděpodobně budete muset vyprat některé věci na vysokou teplotu, utěsnit silikonem stoupačky, aby štěnice nemohly k sousedům apod.

Zda je nutné návštěvu odborníků opakovat, závisí na konkrétním případě, respektive na tom, jak moc je váš domov štěnicemi zamořený. Čím dříve se tedy ozvete, tím bude jednodušší, rychlejší a levnější se jich zbavit. Nestyďte se, profesionálové se na vás nebudou dívat skrz prsty, zamoření štěnicemi řeší denně.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*