Home / Nezařazené / Uvolněte tělo i duši pomocí aroma olejíčků
Uvolněte tělo i duši pomocí aroma olejíčků

Uvolněte tělo i duši pomocí aroma olejíčků

Esenciální oleje mají širokospektré účinky. Jejich využití je rozmanité, od aroma lamp až po výrobu mýdel, svíček, kosmetických prostředků, masáží, inhalací, atd. Záleží pak už na vás, jak si s nimi poradíte. Nejjednodušší je jejich použití do aroma lampiček.

Stačí do misky nalít trochu vody a kápnout pár kapiček olejíčku a už si užíváte relaxace. Navíc existuje tolik vůní, že nebudete vědět, kterou vyzkoušet dříve. Jakých účinků se dočkáte? To si přečtěte v následujících řádcích.

Uklidnění a navození harmonie

O některých éterických olejíčkách se traduje, že jsou mimořádně účinné na úzkost a zlepšení nálady. Mimo aroma lampy můžete vyzkoušet ještě difuzory. Stres se rozplyne jako pára nad hrncem a vy se budete cítit zase svěží. Rozptýlení éterických olejů do prostoru vám přinese blahobyt.

Spánek na jedničku

Přemýšlíte, který olejíček použít na spaní, abyste krásně usnuli? O levanduli, citronové trávě a bulharské růži je toto známé, tak si nechte zdát krásné sny. Elektrické difuzory jsou ideální, nemusíte je přes noc hlídat.

Uvolněte tělo i duši pomocí aroma olejíčků

Aroma lampa je nebezpečná, tam musíte na noc svíčku sfouknout. Z misky by se odpařila voda a místo vůně by se z lampy linul neskutečný zápach. Před spánkem cvičte jógu či nějakou meditaci na uvolnění, éterické oleje posílí atmosféru.

Dejte sbohem osvěžovačům vzduchu

Vůni v domě nemusíte stále tvořit jen osvěžovačem vzduchu. Jemnou mlhovinu stejně z drtivé většiny ucítíte jen na chvíli. Osvěžovače jsou navíc produkované na bázi umělých vůní a jsou do nich přidávány nejrůznější druhy chemikálií, na rozdíl od esenciálních přírodních olejů. Se správným výběrem oleje, vnesete do místnosti pokoj a příjemnou atmosféru.

Vyčistíte vzduch od patogenů

Pokud se jedná o očistu vzduchu, není nic snazšího, než koupit osvěžující olejíčky, které mimo vzduchu, uvolní i váš ucpaný nos. Pokud jste nachlazení a máte třeba rýmu, je skvělým pomocníkem eukalyptový olej, olej z čajovníku a tymián.

S nimi zažijete, nejen zážitek z aromaterapie, ale váš dům bude nádherně vonět a vzduch bude čistý. Samozřejmě je potřeba i větrat, samotný olej by vám na plísně v bytě tak úplně nepomohl. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*