Home / Tipy & rady / Nechte si svou kancelář v Teplicích uklidit od profesionálů
Nechte si svou kancelář v Teplicích uklidit od profesionálů

Nechte si svou kancelář v Teplicích uklidit od profesionálů

Sháníte někoho na úklid své kanceláře či několika kanceláří? Pak se obraťte na profesionála v oboru, kterým je úklidová firma Narine Cleaning. Úklidová firma Teplice poskytuje jednorázový i pravidelný úklid kanceláří, ale využít ji můžete i pro úklid domácnosti Teplice či výrobních prostor. Ve prospěch profesionality hovoří nejen reference, ale také získané certifikáty v oblasti úklidu.

Kompletní úklid

Není žádným tajemstvím, že kvalitní úklid zabere mnoho času, proto je vhodné se obrátit na profesionály, kteří se postarají o úklid každého koutu. Úklidové služby Teplice zajistí kompletní úklid kanceláří i přilehlých prostor, jako je chodba, kuchyň, šatna či sprcha. Postarají se o mytí podlah a nábytku, vyčištění koberců a sedacích souprav a všeho, co si jen budete přát. Také zajistí vynášení košů. Nechat na ně můžete i mytí oken a výloh.

Nejmodernější prostředky

Pro úklid kanceláří Teplice je využíváno nejmodernějších prostředků, které zajistí kvalitní vyčištění veškerého prostoru. Základní výbavou úklidové společnosti Narine Cleaning jsou vlastní čisticí prostředky a profesionální technika Kärcher, který je známa svoji vysokou kvalitou. V rámci svých služeb nabízí i dezinfekci prostor pomocí horké páry o teplotě až 140°C bez použití chemických přípravků, dezinfekci ozónem či dezinfekci pomocí NANO technologií. Viry, bakterie, plísně a další škůdci tak nebudou mít šanci zabydlet se ve vaší kanceláři. 

Cenová nabídka na míru

Cena za úklid od společnosti Narine Cleaning se odvíjí od velikosti prostoru, metodě úklidu a dalších požadavků. Pro úklid kanceláře vám společnost Narine Cleaning připraví nezávaznou cenovou nabídku přímo na míru vašim požadavkům. Orientační ceník všech nabízených služeb najdete na jejich webových stránkách. Pokud chcete profesionální úklid, pak neváhejte zaslat svou poptávku.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*