Home / Životní styl / Kouzlo tantrické masáže
Kouzlo tantrické masáže

Kouzlo tantrické masáže

Tantrická masáž je v podstatě rituál, je tak chápána a také si jí tak lidé i osvojují, když se jí učí. Blahodárně působí na tělo i duši, budete tedy spokojeni, jak po fyzické, tak psychické stránce. Při běžné masáži ucítíte jemnou a příjemnou vibraci, rozlévání tepla a uvolnění po celém těle, ale vžijte se do představy, že toto zažíváte o něco níže, respektive v intimnějších partiích svého těla.

Prožít vzrušení, naučit se dávat, přijímat a porozumět energii je individuálním zážitkem. Různé typy doteků a intenzita slastného prožitku je spojena se stavy, které jsou v hluboké relaxaci jiné, než v úplně bdělém stavu. I díky tomu se masážím dostává takového zájmu.
Všeobecně k nim lze říci jediné – ať vyzkoušíte jakoukoliv, vždy uvolní tu část, která je ztuhlá nebo jinak postižená, např. ochablá nebo špatně prokrvená. U tantrické masáže si užíváte pocit svobody a myslíte u toho na intimnější věci. Z masáže tak odcházíte načerpáni novou energií a bez starostí.

Tantrická masáž vám zvýší sebevědomí

Ač to zní bláhově, je to skutečně tak. Tato masáž doslova volá po vyzkoušení. Tím, že se vás někdo dotýká v těchto partiích, začínáte vnímat sám sebe a to ovlivní i postoj a další faktory ve vašem životě. Proč si tuto příjemnou metodu nedopřát, když přináší jen samá pozitiva? Pokud máte problém se studem, uvidíte, že prostředí, kde se tantra odehrává k těmto dotykům, vyloženě svádí. Vůně z aromalamp, svíčky, šero ze zatažených závěsů – v této tajuplné atmosféře už jen vy, masírující a klidně váš partner(ka).

Lék proti stresu a únavě

Dnešní doba stresuje sama o sobě, všechno je hektické a uspěchané. Vy máte možnost se na chvíli zastavit a užít si masáž mocného kalibru, kterou jste ještě nezažili. Přinese vám nový rozměr do vašeho života a možná lépe dokážete druhé polovičce naznačit, co by se vám líbilo do budoucna a vyzkoušíte to i ve vašich erotických hrátkách. Objímání a hlazení je pro mnohé ženy důležitější, než samotný akt. Pokud jste navíc v životě zažili bolestivý rozchod, tantra vám ukáže i cestu, jak z tohoto začarovaného kruhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel