Home / Zdraví / Moderní technologie matrací zajistí kvalitní spánek
Moderní technologie matrací zajistí kvalitní spánek

Moderní technologie matrací zajistí kvalitní spánek

zení nové matrace nelze brát na lehkou váhu. Kvalitní matrace, společně s dobrým roštem, vylepší váš spánek o sto procent. Probouzet se budete svěží a odpočatí. Moderní technologie matrací zajistí kvalitní spánek, jelikož kopírují tvar těla, poskytují páteři dostatečnou oporu a zádovým svalům poskytují uvolnění. Nejnovější materiály se navíc snáze udržují v čistotě a mají několikanásobně delší životnost, než starší matrace z klasických materiálů.

Nákup kvalitní matrace

Základním pravidlem pro nákup kvalitní matrace je najít specializovanou prodejnu, ať už na internetu nebo kamennou prodejnu, kde vám odborný personál poradí. Rozhodně se vyhýbejte hypermarketům a podobným obchodům, které nabízí nekvalitní zboží. Výběr samotné matrace neuspěchejte a dejte si na čas.

Výběr podle materiálu

Nejnovějším hitem jsou matrace z termoelastického polyuretanu nebo-li líné pěny. Tento materiál mění své vlastnosti podle teploty a tlaku těla. Jednou z nejoblíbenějších je matrace z líné pěny Duo Visco, která poskytuje velmi vysoký komfort. Matrace nabízí na každé straně rozdílnou tuhost a líná pěna dokonale kopíruje tělo. Hodí se skvěle na všechny typy roštů a díky použitému materiálu se lehce odvětrává.

Oblíbeným materiálem je také více hustotní pěnová pryž. Matrace obsahuje dvě odlišné hustoty a tedy stupně tvrdosti. Uživatel si tak může měnit podle potřeby tvrdost matrace a tím optimalizovat kvalitu spánku. Materiál se také vyznačuje antibakteriální vlastností a díky elasticitě kopíruje křivky lidského těla. Matrace Loreta 1+1 disponuje dvěma tuhostmi a 5 anatomickými zónami. Tužší strana je vyrobena z HR studené pěny a měkčí strana disponuje viscoelastickou pěnou. Každá strana nabízí jedinečný komfort pro spánek, který vám dodá potřebnou energii.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*