Home / Móda / Jak na zdravý vzhled? Použijte „zdravíčko“!
Jak na zdravý vzhled? Použijte „zdravíčko“!

Jak na zdravý vzhled? Použijte „zdravíčko“!

Snad každá žena chce prostě dobře vypadat, mít pěknou pleť, upravené vlasy, … A snad každá žena ví, co za tím vším stojí. A jak docílit zdravého vzhledu? Použijte decentně růž na tváře!

Ne nadarmo se jí totiž říká „zdravíčko“. Ovšem na nanášení pozor, přeci nechcete vypadat jako Marfuša ze známé pohádky! Při nanášení záleží hodně na tvaru obličeje a na to pozor.

Jak na zdravý vzhled? Použijte „zdravíčko“!

Líčíme oválný a hranatý obličej

Při líčení musíte vždy dbát na tvar obličeje. Každý se totiž líčí jiným způsobem. Naprostým ideálem je oválný obličej, který díky svým symetrickým proporcím nepůsobí při líčení problémy. Tvářenka se v tomto případě používá pouze zlehka a to na dodání zdravé barvy. Naopak hranatý obličej je potřeba zjemnit, jelikož čelo a lícní kosti bývají stejně široké a brada o něco užší. Dominantní jsou u hranatého obličeje taktéž čelisti, které lze zjemnit právě pomocí správného nanesení „zdravíčka“. Pokud chcete zúžit horní část obličeje, naneste tvářenku co nejvýše.

Kulatý obličej potřebuji zúžit, co s trojúhelníkovým?

Ženy s kulatým obličejem mají často plnější tváře, kulatou bradu a nízké čelo. Nejširší bývá v oblasti lícních kostí a tak nám jde především o zúžení v oblasti středu, čehož docílíme nanesením tmavšího make-upu. Ten aplikujeme taktéž pod bradu. „Zdravíčko“ se v tomto případě nanáší co nejvýše na lícní kosti, díky čemuž bude obličej vypadat více protáhlý.

Jak na zdravý vzhled? Použijte „zdravíčko“!

Výrazná a zároveň úzká brada a širší čelo jsou typické pro trojúhelníkový obličej. Říká se, že tento tvar obličeje připomíná tvar srdce. Zde se nanáší tvářenka pod lícní kosti a výrazněji do středu tváří, čímž dochází k optickému zúžení čela.

A co říci závěrem? Nikdy nezapomeňte, že make-up se nanáší na dokonale vyčištěnou pleť, na které je aplikován podkladový krém. Dbejte na základy a buďte krásná!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*