Home / Hobby / Sprchové sety
Sprchové sety

Sprchové sety

Koupelna je jedním z míst v bytě, které je primárně určené k relaxaci. Příjemně horká sprcha nebo koupel s esenciálními oleji vás nabije novou energií a zbaví vás přebytečného stresu. Kvalitní a příjemnou sprchu však ovlivňuje vybavení koupelny. Správný sprchový set je totiž hlavním úspěchem příjemné sprchy, které z vás smyje přebytečný stres a únavu.

Trh nabízí širokou nabídku kvalitních a designových sprchových setů, které se skvěle hodí do moderní či rustikální koupelny. Záleží jen na designu interiéru a vašich požadavcích. Rozhodně si každý vybere ten svůj vysněný sprchový set.

Moderní sprchové sety

Sprchové setyModerní sprchové sety neobsahují jen samotnou sprchu, ale i další příslušenství, které posouvá sprchu na novou úroveň. Základem každého sprchového setu je krásný design a kvalitní materiály. Exotický sprchový set FREJA Well obsahuje vše co potřebujete k relaxaci ve sprše. Nechte se unášet pod horní sprchou, která imituje tropický déšť. Designové prvky v podobě ruční sprchové hlavy vás ohromí. Kvalitní materiály mají dlouhou životnost a dobře se čistí od vodního kamene.

Velmi oblíbeným sprchovým setem je MAXIM Well. Nabízí kompromis mezi cenou, kvalitou a krásným designem. Sprchová tyč má kovové provedení a nabízí taky luxusní pocit během sprchování. Horní sprcha nabízí tropický déšť a materiál použitý na sprše, je více odolný proti vodnímu kameni.

Sprchové setyLuxusní provedení a kvalitní materiály se ukrývají ve sprchovém setu RELAX Well. Ten v sobě snoubí vše co nesmí v moderní koupelně chybět. Široká sprcha pokryje kompletně celé vaše tělo a horká voda uvolní napnuté svaly. Horní sprcha s imitací tropického deště, lze libovolně přepínat během sprchování a gumové materiály zabraňují vyklouznutí sprchové hlavice během sprchování. Navíc je materiál odolný i proti vodnímu kameni a je tedy méně náročný na údržbu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*