Home / Tipy & rady / Na co si musíte dávat pozor, pokud si chcete koupit nemovitost?
Na co si musíte dávat pozor, pokud si chcete koupit nemovitost?

Na co si musíte dávat pozor, pokud si chcete koupit nemovitost?

Drtivá většina z nás sní o vlastním bydlení v krásném rodinném domě. Dosáhnutí daného cíle je rok od roku složitější, protože ceny nemovitostí pomalu a jistě rostou vzhůru. Chystáte-li se zrovna koupit vyhlédnutý majetek, dbejte extrémní opatrnosti. Často s sebou totiž probíhající obchod přináší značná rizika.

Buďte detektivové

Rodinný domov je tak drahým a komplexním majetkem, že s sebou přináší mnoho příležitostí, ale také různých rizik. Bohužel nežijeme v ideálním světě, a tak se někteří prodejci budou snažit zamlčet výrazné problémy, jimiž jejich majetek trpí. Většinu z nich lze přitom v dnešní době velmi snadno zjistit. Stačí vám přístup k internetu a několik minut času.

Řeč je samozřejmě o moderním systému pod odkazem https://geopas.cz/. Pokud jste o něm ještě nikdy neslyšeli, představíme vám jeho komplexní funkce. Ty se totiž stanou pravou rukou všech zájemců o nemovitosti.

Informace raz dva

Počítejte s tím, že jakýkoliv sebemenší detail může působit v budoucnu značné potíže celé rodině nebo dokáže podstatně snížit hodnotu vašeho majetku. Díky stránkám Geopas v mžiku vyhledáte veškeré potřebné údaje ohledně občanské vybavenosti v okolí, dlouhodobého stavu ovzduší, geologického podkladu, vodních toků i chráněných územích v blízkosti budoucího domova.

Zároveň si přečtete o složení obyvatelstva, nezaměstnanosti a spoustě dalších extrémně důležitých vlivů, které zkrátka musíte znát. Získané informace následně skvěle poslouží při vyjednávání o ceně, nebo vám dokonce zachrání kůži a donutí vás zvolit jinou lokalitu k budoucímu životu. Celý proces zjišťování je velmi jednoduchý, takže jej zvládnou úplně všichni. Nezáleží na tom, jestli jste investor, realitní makléř, stavitel, úředník, nebo chcete zkrátka žít bez starostí.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*