Home / Tipy & rady / Na Vackově – nová čtvrť s obrovským potenciálem
Na Vackově – nová čtvrť s obrovským potenciálem

Na Vackově – nová čtvrť s obrovským potenciálem

Zeleň i město. Soukromí i dostupnost. Příroda i kultura. Zábava i sport. Blízkost centra i možnost parkování. To všechno spojuje do jednoho Vackov, nová část Prahy 3, která se momentálně rozrůstá o nové objekty podél ulice Malešická. V aktuální etapě se nabízí k prodeji více než tři stovky bytů, nebytových prostor a ateliérů, které splňují náročné požadavky na metropolitní bydlení.

Žižkov rozkvétá do krásy

Dříve čtvrť dělníků, bohémů a lidí na okraji společnosti. Dnes pulzující a moderní část Prahy, kde se rekultivuje oblast Nákladového nádraží, buduje nová infrastruktura a vznikají nové obchodní a rezidenční projekty. Mezi ně spadá i developerský projekt na bydlení Na Vackově. Současná etapa navazuje na již předešlou výstavbu v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově.

Na Vackově – nová čtvrť s obrovským potenciálem

V blízkosti centra i zeleně

Obrovskou výhodou projektu je jeho umístění. Lukrativní lokalita je v blízkosti centra Prahy, zcela dostupná městskou hromadnou dopravou, ale současně usazena do zelené oblasti parku Židovské pece. V okolí je veškerá sociální a občanská vybavenost, dostatek škol a mateřských školek, zdravotních zařízení nebo míst pro volnočasové vyžití a sportovní aktivity. Žižkov kromě toho nabízí i nepřebernou škálu kulturního vyžití a zábavy, zajít večer můžete do ikonického Žižkovského divadla Járy Cimrmana nebo repertoárového kina Aero.

Na Vackově – nová čtvrť s obrovským potenciálem

Pro rodiny i seniory

Prodej bytů na pražském Žižkově v rámci projektu Byty Na Vackově již byl zahájen a v současnosti se nabízí 342 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Byty jsou o dispozicích 1+kk vhodné pro seniory až 5+kk určené pro větší rodiny. Všechny byty mají dostatek soukromí, jsou včetně předzahrádky, balkonu, lodžie nebo terasy. Kromě toho jsou objekty velmi zajímavě architektonicky řešené, nejedná se o monolitické betonové stavby, ale moderně pojaté budovy pro perfektní metropolitní bydlení.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*