Home / Tipy & rady / Speciál pro pány: Co byste měli vědět o svém spodním prádle?
Speciál pro pány: Co byste měli vědět o svém spodním prádle?

Speciál pro pány: Co byste měli vědět o svém spodním prádle?

Muži přistupují k výběru spodního prádla všelijak. Většina populace tuší, že na střihu a kvalitě materiálů záleží, ale přesto si při nákupu neví rady. Jste na tom stejně a rozhodli jste se pro změnu? Pohodlně se usaďte a snažte se vstřebat následující informace. Prozradíme vám vše důležité, na co jste se možná vždy chtěli zeptat, ale neměli jste příležitost.

Typ spodního prádla musí podléhat životnímu stylu

Někdo nedá dopustit na trenky Calvin Klein, jiný na boxerky či slipy. Ale který střih je nejlepší? Univerzální odpověď nečekejte, každému sedí něco jiného. A samozřejmě záleží i na konkrétní příležitosti a outfitu, který máte právě na sobě. Trenýrky se nehodí pod těsné kalhoty a v tangách zase zažijete muka při sportování. Snažte se proto volbu spodního prádla skloubit s tím, co právě děláte.

Spodky měňte často, třeba i několikrát denně

Kolik kusů byste si měli pořídit? Důležitou roli opět hraje způsob, jakým trávíte den. Během tropického léta se zpotíte velmi rychle a rozhodně není od věci, když propocené spodky svědomitě vyměníte na čisté mnohem častěji než obvykle. To samé samozřejmě platí také o sportování. Takže pokud perete jednou týdně, mějte v pohotovosti zásobu spodního prádla na čtrnáct dní. Vyhnete se nepříjemnému zjištění, že nemáte co na sebe.

Jaký zvolit materiál?

S výběrem materiálu je to úplně stejné jako s hledáním ideálního střihu. Co muž, to jiná preference. Výrobci prádla používají spoustu druhů tkanin a každá z nich je charakteristická jinými vlastnostmi. Obecně je jako nejpohodlnější vnímána bavlna, ale třeba vám bude příjemnější úplně jiný materiál. V tomto směru vám nezbude nic jiného, než zkoušet a hledat.

Jak je na tom spodní prádlo s životností?

Nechcete ztrácet čas pravidelnou výměnou nadměrně opotřebených spodků? Pak se vyhněte nekvalitním kouskům z tržnice a raději si připlaťte za značkové spodní prádlo, které se vyznačuje mnohem delší životností. Například pánské prádlo Tommy Hilfiger vám může vydržet i několik let. Nevytahá se a vypadá jako nové i navzdory častému praní.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*