Home / Návody / Odolný plot na míru se vyplatí. Nemusíte o něj pečovat a zaujmete okolí
Odolný plot na míru se vyplatí. Nemusíte o něj pečovat a zaujmete okolí

Odolný plot na míru se vyplatí. Nemusíte o něj pečovat a zaujmete okolí

Neslouží jen k ochraně vašeho domu před nezvanými návštěvníky. Kromě toho mají i estetickou funkci – plot by měl váš dům doplňovat a vypovídat o vašem vkusu.

Toužíte po jednoduchém, stabilním a vkusném oplocení, které bude odolné vůči vlivům počasí? V takovém případě je pro vás vhodný hliníkový plot. K jeho hlavním výhodám patří, že nerezaví a nevyžaduje žádnou údržbu. V budoucnu jej tak nebudete muset nijak natírat ani rozebírat.

Hliníkové ploty aktuálně nepatří k těm nejlevnějším. Je třeba ale vzít v potaz, že v příštích letech ušetříte právě na péči o plot, která by vás jinak stála další peníze.

Odolný plot na míru se vyplatí. Nemusíte o něj pečovat a zaujmete okolí

Vyberte si vlastní design

Výhodou je i široká nabídka. Hliníkové ploty mohou být tyčkové, okenicové nebo plaňkové, Plaňky lze uspořádat buď svisle, nebo vodorovně, abyste měli na zahradě více soukromí. Samozřejmě si také můžete vybrat, jak bude plot nahoře zakončen, zda rovně nebo třeba do oblouku, jak bude vysoký či jakou bude mít barvu. Nemusíte se tedy bát, že by byl problém pořídit si plot přesně na míru.

S designem plotu je pak samozřejmě možné sladit zábradlí balkonu či terasy nebo například posuvnou bránu. Stejně tak můžete sladit barvu plotu s fasádou či jinými prvky vašeho domu.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*