Home / Tipy & rady / Potřebujete do své firmy nákladní techniku? Poradíme, na koho se obrátit
Potřebujete do své firmy nákladní techniku? Poradíme, na koho se obrátit

Potřebujete do své firmy nákladní techniku? Poradíme, na koho se obrátit

Pokud se snažíte minimalizovat náklady na provoz vaší společnosti, ale potřebujete rozšířit vozový park, sáhněte po ojetých vozidlech. Přestože mají na tachometru několik desítek, respektive stovek tisíc kilometrů, neznamená to, že vám ještě neposlouží. Výrobci nákladních automobilů si uvědomují, že jsou stroje více namáhány, a proto kladou důraz na kvalitu konstrukce, ale i jednotlivých součástek. V následujících řádcích vám prozradíme, kdo nabízí prodej nákladních vozidel.

Současný trh je rozmanitý a prodej nákladních vozů má ve svém portfoliu celá řada společností. Bohužel, ne všechny jsou však transparentní, férové a spolehlivé.

Široká nabídka i atraktivní cenová politika

Co si představíte, když se řekne nákladní automobil? Každého napadne něco jiného, protože daná kategorie je vskutku široká a rozmanitá. Hledáte na prodej sklápěč, tahač návěsů, přívěs, návěs, nákladní vozidlo nad 7,5 tun? Stačí se podívat do pestrého produktového portfolia společnosti TruckCentre, která se specializuje nejen na prodej, ale i výkup nákladních vozidel.

V nabídce najdete nejen výše uvedené druhy, ještě i speciály, autobusy, dodávky a další levné vozy. Záleží pouze na vás, jakou variantu požadujete.

TruckCentre a jeho služby

Co se služeb týče, TruckCentre se stane vaší pravou rukou, ať už potřebujete na trhu s nákladními vozidly cokoliv. Působí v tomto segmentu už přes dvacet let, takže se v prodeji použitých nákladních automobilech orientuje. Poskytuje mimo jiné komisní prodej, nákup vozů na protiúčet a dovoz vozidel na objednávku.

Spokojenost zákazníků svědčí o tom, že má firma proklientský přístup a snaží se všem vyhovět. Tak neváhejte a obraťte se na TruckCentre, i když máte specifické požadavky. Určitě se najdou nákladní vozidla i pro váš business.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*