Home / Nezařazené / Při hledání práce se obraťte na odborníka

Při hledání práce se obraťte na odborníka

Činnosti personálních agentur jsou dnes velmi oblíbené, a to hlavně proto, že dokážou pomoci nezaměstnaným najít potřebnou práci a zároveň pomohou firmám najít kvalifikovanou pracovní sílu. A jednou z těch kvalitních je určitě Netmarks, která se soustředí především na region Prahy a blízkého okolí. A jste-li právě vy v situaci, kdy hledáte volné pracovní pozice, rozhodně neváhejte a obraťte se na ni. Tradice od roku 2007, dostatek kontaktů a zkušení zaměstnanci jsou zárukou toho, že se v mnoha případech podaří najít odpovídající práci každému – tedy i vám. Stačí jenom chtít něco změnit.

Vaše kvalifikace je základ

Díky široké spolupráci s mnohými úspěšnými podniky má agentura možnost dosadit vás na aktuální volná místa v oblasti maloobchodu, v oblasti automobilového průmyslu, ale stejně tak na pozice v pekárenském či masném průmyslu, na pozice pokladních, ale také operátorů výroby. To vše v rámci celé Prahy a to v podnicích, které nabídnou odpovídající platové ohodnocení a další standardy. Záleží tak hlavně na vaší konkrétní kvalifikaci, vzdělání a zkušenostech – pokud je máte, rozhodně mohou být volná místa obsazena právě vaší osobou. A pokud ne, budete uloženi v databázi a kontaktováni ve chvíli, kdy se potřebná pozice uvolní a vy budete tím pravým kandidátem na ni.

Bezstarostná činnost pro firmy

Jak jsme již nastínili, personální agentura Netmarks logicky spolupracuje také s firmami. Pokud právě vy podnikáte a hledáte schopné zaměstnance, obraťte se na ni. Primárně ušetříte mnoho času s hledáním toho pravého, ale stejně tak ušetříte i z hlediska administrativy a dalších nezbytností, které jsou se zaměstnáním spojeny. Navíc si jako podnikatelé můžete být jisti, že pečlivě vybraní pracovníci budou pro vaši firmu skutečným přínosem, budou loajální a samozřejmě i díky nim bude prestiž firmy i obrat stoupat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*