Home / Návody / Zprostředkování služeb v oblasti registrace vozidel

Zprostředkování služeb v oblasti registrace vozidel

Potřebujete přihlásit nové vozidlo? Převést na sebe motorku koupenou z druhé ruky nebo provést odhlášku SPZ? Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vše vyřídí spolehlivě za Vás! Trvalé vyřazení vozidla, které provádí mnozí na vlastní pěst, je doslova a do písmene zkouškou nervů. Nejde jen o nepříjemné fronty na úřadech, ale také přísné zákony a chování úředníků, které není vždy právě ideální. Když nám ale podepíšete plnou moc, můžete se spolehnout na precizní vyřízení celé akce.

Ekologická likvidace vozidla je samozřejmostí, můžete být majitel autobazaru nebo se jen chtít zbavit starého Wartburgu. CentrumSPZ je Vám plně k službám. Třeba i v případě, kdy budete potřebovat sjednat výhodné pojištění vozidel, což dnes nemusí být při konkurenci mnoha pojišťoven tak úplně snadná záležitost. Nevýhodně sjednané pojištění pak znamená samozřejmě i velké riziko v případě dopravní nehody.

Odhlásit vozidlo? Bez problému

Díky naší nabídce můžete mít celý proces odhlášení vozidla za sebou snadno a rychle. Nemusíte nikam chodit, není třeba cokoliv vyřizovat. Fronty vystojíme za Vás, můžete klidně zůstat doma a čekat jen na potvrzení emailem, že je vše zpracované a můžete si přijít pro dokumentaci. Totéž platí i pro proces přihlášení vozidla, které jste si třeba nechali dopravit ze zahraničního bazaru nebo koupili od někoho ze známých. Ceny jsou dohodou, vždy záleží na konkrétním posouzení. Stačí se objednat – přes internet nebo telefonicky – a vše společně vyřešíme k Vaší plné spokojenosti.

Pokud potřebujete vyvézt vozidlo do zahraničí, obraťte se na nás! Stačí nám jen předat potřebné dokumenty a vše vyřídíme, razítka, poplatky, registrační značky a jejich odevzdání a tak podobně. Vše je otázka mnoha hodin na úřadech a každý si takovou nepříjemnost jistě rád odpustí, když je tu ta možnost.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*