Home / Nezařazené / Prodej bytu může být i jednoduchý. Stačí vědět, jak na to

Prodej bytu může být i jednoduchý. Stačí vědět, jak na to

Plánujete stěhování do většího, a tak jste nuceni váš stávající byt prodat? Potom máte několik možností, jak na to. Buď se můžete o vše postarat sami, nebo se obrátíte na několik realitních kanceláří, nebo zvolíte realitní kancelář pouze jednu. A to s tradicí, profesionalitou a samozřejmě špičkovým zázemím. Doporučením buď v tomto případě Century 21. Ta nabídne nejenom celosvětovou působnost, ale také širokou škálu poboček, naší zemi nevyjímaje. A to díky systému franšíz, kdy lze doslova v jakékoliv lokalitě profesionální přístupu a služeb využít.

Bez starosti, a s kompletním servisem

To nejdůležitější, co vás jako klienty bude zcela určitě zajímat, to jsou nabízené služby. Díky perfektní znalosti trhu s vámi Century21 prokonzultuje i požadovanou cenu, a dále se již postará o samotnou propagaci prodeje, aby byl samotný prodej nemovitosti co možná nejrychlejší. S tím souvisí třeba i pořízení kvalitních fotografií, či detailní seznámení-se s nemovitostí jako takovou, ale i s výhodami lokality, ve které se nachází.

Velmi vstřícná je tato RK a její makléři i v otázce osobních prohlídek, což potvrzují i mnohé reference. Ne vždy musíte být přítomni, a tak se mohou podřídit nikoliv vám, ale samotnému kupujícímu, což také výraznou měrou zlepší pocit profesionality, a zvýší šance na rychlý prodej.

Dobrá práce makléře i ve finančních fázích

Důvod, proč realitní kancelář vyhledáváte je samozřejmě ten, abyste mohli využívat výhod a mít jistý druh převahy v samotném jednání. A jak ukazují zkušenosti s Century21, kteří i další klienti popsali, makléř vždy stojí na vaší straně, což znamená i jistotu toho, že za všech okolností odůvodní, proč by měl kupující investovat právě do vaší nemovitosti, a proč je požadovaná cena stanovena právě na takových hodnotách.

K tomu přidejte i kvalitní právní poradenství a srozumitelnou smlouvu, a bude vám jasné, že se na Centrury 21 jistě obrátíte i v budoucnu – třeba až budete hledat nákup nemovitosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*