Home / Podnikání / Pronajměte si kancelář v srdci Prahy!

Pronajměte si kancelář v srdci Prahy!

Hledáte pro svou firmu plně vybavenou kancelář v centru Prahy? Pronajměte si firemní prostory v atraktivní lokalitě na Praze 1, která je výborně dopravně dostupná a zároveň poskytuje klid od běžného turistického ruchu panujícího v hlavním městě. Nabízené kanceláře splňující vysoké standardy kvality umožňují pracovat v opravdu příjemném prostředí, což nepochybně zvýší efektivitu vašich zaměstnanců.

Praha City Center

Moderní kancelářská budova Praha City Center nacházející se na Praze 1 nabízí plnou občanskou vybavenost a pronájem kanceláří, které jsou k dispozici pro krátkodobé i dlouhodobé užívání. Jejich velikost se pohybuje od 150 m2 po větší plochy až do 948 m2. Odpovídají vysokým standardům kvality, mezi něž patří energetická třída budovy „A“, zdvojené podlahy, klimatizace a ventilace, otevíratelná okna, kuchyňka, připojení optickým kabelem, kvalitní LED osvětlení, květiny a jiné. Kanceláře Praha City Center skýtají také možnost překrásného výhledu na město, zahrnují totiž rozsáhlé společné terasy. Parkování je zcela zajištěno i pro případné návštěvy. V přízemí se nacházejí obchodní prostory, volné kanceláře k pronájmu jsou dostupné v prvním, třetím, čtvrtém a šestém patře.

Výhody obchodního centra

Pronájem kanceláře Praha 1 ve zmíněném obchodním centru skýtá různé další možnosti nájemcům. Naleznete zde totiž služby pro firmy, jež s nejvyšší pravděpodobností rádi využijete. V Praha City Center jsou dostupní hned dva poskytovatelé pronájmu a mytí automobilů, dokonce si zde můžete dobíjet svůj elektromobil. Sídlí zde banka, nezávislý finanční konzultant, prodejce značkové stínící techniky, přepravní společnost s kurýrem a další klíčové podniky. V centru se také nachází restaurace a kavárna. Své pronajaté firemní prostory si můžete navíc uspořádat dle libosti – preferujete spíše uzavřené buňky, open space nebo kombinované uspořádání? Záleží pouze na vás. Najděte pro firmu pohodlné útočiště na prestižní adrese!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo