Home / Tipy & rady / Realistické panny jsou skvělou erotickou pomůckou pro muže, ženy i páry

Realistické panny jsou skvělou erotickou pomůckou pro muže, ženy i páry


Ještě nedávno byly erotické panny považovány za vhodnou erotickou pomůcku pouze pro osamělé muže, kteří nemohli najít partnerku. Jejich používání bylo tabuizováno a považováno za něco, čím se nikdo na veřejnosti nechlubí. Současný technologický pokrok však umožnuje výrobu natolik dokonalých silikonových panen, že jsou prakticky nerozeznatelné od živých bytostí. Jejich sexy svůdná těla, zhotovená z měkkého, pružného silikonu a termoplastického elastomeru, působí na dotek naprosto stejně jako lidské tělo.

Realistické panny jsou stále oblíbenější

Přiznání k vlastnictví realistické panny neboli sex doll již většinou není důvodem k stigmatizaci, naopak bývá zdrojem zvědavosti a obdivu. Není proto divu že se tyto skvělé silikonové panny stávají společnicemi stále více mužů. A nejen jich – silikonové panny si stále častěji nacházejí cestu i do ložnic osamělých žen a dokonce i manželských či mileneckých párů. Sex dolls totiž nemají pouze podobu svůdných žen. K dispozici jsou také silikonoví panáci s mužnými, svalnatými těly a permanentně ztopořenými penisy, které se nikdy neunaví a dokážou každou ženu přivést na vrchol blaha.

Užijte si fantastický sex ve třech

Většina párů touží po zpestření jejich sexuálního života. Většina mužů a mnoho žen touží po tom, přizvat do společného lože ještě dalšího muže či ženu a zažít sex ve třech. Díky studu a obavám ze žárlivosti však většina těchto přání zůstane navždy nevyslovena. Díky sex dolls však nyní může experimentovat se sexem ve třech každý. Realistická panna či panák splní veškerá vaše tajná erotická přání, a přitom se nebudete muset obávat žárlivosti, indiskrétnosti ani sexuálně přenosných nemocí. Dá vašemu intimnímu vztahu nový erotický náboj a posune jej na mnohem vyšší úroveň.

Nejlepší silikonové panny současnosti

Již dávno ovšem nejde o podivné nafukovací předměty, které jsme mohli vidět v nabídkách sex shopů před 20 lety a které se skutečné ženě podobaly jen velmi vzdáleně. Silikonová panna z roku 2020 je skutečný sexuální robot, vybavený nejmodernějšími technologiemi, zhotovený z materiálu, který do detailu napodobuje lidskou tkáň a pokožku. Panny jsou vybaveny vnitřní kovovou kostrou s plně flexibilními klouby, které umožňují naprostou volnost pohybu. Pokročilejší typy panen jsou vybaveny i vnitřním vyhříváním či hlasovým výstupem, což ještě více zvyšuje realističnost intimních zážitků. Sex dolls jsou na dotek stejné jako opravdové ženy a na vaše laskání reagují vzrušenými vzdechy a sténáním. Nejmodernější typy sex dolls jsou dokonce vybaveny elektronickým mozkem na principu umělé inteligence, takže si se svou silikonovou pannou můžete dokonce i povídat.

Co přinese budoucnost?

Vývoj nových technologií v oboru realistických panen se neustále zrychluje s tím, jak stoupá jejich oblíbenost. V blízké budoucnosti můžeme proto očekávat ještě vyšší realističnost, možnost samostatného pohybu a ještě vyšší inteligenci, která z těchto sexuálních robotů učiní nepostradatelné společníky většiny lidí. S nejvyšší pravděpodobností stojíme před otevírajícími se dveřmi další sexuální revoluce, která učiní dokonalé sexuální androidy stejně běžnými erotickými pomůckami, jako jsou v dnešní době například vibrátory.About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*