Home / Nezařazené / Reklamní flash disk na míru

Reklamní flash disk na míru

USB flash disky jsou neodmyslitelnou součástí života většiny z nás. Používáme je prakticky neustále k ukládání dat a jejich přenos mezi jednotlivými zařízeními. Kromě toho však mají neocenitelný potenciál jako reklamní předměty, které dokážou rozšířit povědomí o naší značce mezi širokou veřejnost. Stačí je pouze potisknout logem firmy a z běžného USB flash disku se stane flash disk reklamní, který můžete rozdávat vašim obchodním partnerům a dobrým zákazníkům jako milou pozornost. Díky tomu, že lidé používají USB flash disky velmi často, uvidí při každém použití vaše logo a vzpomenou si na vaši firmu. Podvědomě si tak spojí vaše logo s praktičností a užitečností, což může pozitivně ovlivnit vaše budoucí obchodní vztahy.

Jaký tvar flash disku zvolit

Běžné flash disky ve tvaru obdélníku, který si můžete připnout ke klíčům, už jsou značně okoukané. Není divu, používá je dnes prakticky každý. Pokud se chcete odlišit od davu a nabídnout svým partnerům a zákazníkům skutečně originální dárek, měli byste zvolit nějaký originální tvar, který bude praktický, hezký a bude vyjadřovat obor podnikání vaší firmy. Můžete tak nabízet lidem reklamní USB flash disky ve tvaru zvířátek, firemních maskotů, vašich populárních maskotů nebo ve tvaru vašeho loga vyvedeného ve 3D.

Nechte si vyrobit reklamní flash disk podle vlastního návrhu

V současnosti se na světě vyrábí stovky typů flash disků ve všech myslitelných tvarech. Jeden z nejucelenějších přehledů typů a tvarů reklamních USB flash disků najdete na webu bluearrow.cz, kde si můžete vybrat z více než 1500 tvarů, které si můžete nechat potisknout, nebo v případě kovových pouzder gravírovat libovolným logem, sloganem či názvem vaší firmy. A pokud by vám ani to nestačilo, vyrobí vám zde reklamní disk pomocí 3D tisku zcela na míru podle vašich představ. Jediným omezením jsou hranice vaší představivosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*