Home / Tipy & rady / Udělejte svým zaměstnancům radost kvalitním pracovním oblečením!

Udělejte svým zaměstnancům radost kvalitním pracovním oblečením!

Zaměstnanci firem by si neměli obstarávat pracovní oblečení sami. Většinou si totiž obléknou staré věci, kterých není škoda. Vadí jim i nákup oděvů na vlastní náklady. V dnešní době je to nepřípustné a na firmu to nevrhá dobré světlo.

Nespokojený zaměstnanec nepodává dobré výkony a vykonávané činnosti ho ani nebaví. Navíc by si měly společnosti položit otázku, zda je pro ně nevhodně oděný pracovník trefou do černého. Určitě firmu solidně nereprezentuje.

Chodící reklama je k nezaplacení

Každá firma musí respektovat nejen stanovené bezpečnostní podmínky, se kterými je pracovní oblečení úzce spjato. Navíc si zajistí chodící reklamu. Pokud pořídí svým zaměstnancům trička, mikiny, kšiltovky, čepice a montérkové soupravy s logem, zaručí si spokojenost pracovníků i cílenou reklamu bez dalších nákladů. Jen si představte, že k vám přijdou údržbáři či opraváři v orvaných montérkách! Prostě hrůza. Člověk dá na první dojem. Majitelé velkých společností by měli vsadit na stejné pracovní oblečení. Zaměstnanec ušetří peníze za nákup oděvů a firma má jistotu spokojenosti.

Sázka na jistotu

Stylové pracovní oděvy jsou jako stvořené pro servírky, kuchaře i prodavače. Zákazník hned pozná, kdo je obsluha, a řekne si, že to mají ve firmě skvěle vymyšleno. Kuchař ocení praktickou zástěru, číšník příjemnou polokošili a prodavač moderní tričko. Určitě vás zaujmou nepostradatelné reflexní bundy, svetry do chladného počasí pro dělníky i dokonale padnoucí kalhoty. Pracovní oblečení – velkoobchod, to je nejrychlejší výběr na jednom místě.

Vsaďte na jistotu

Přidejte se k firmám, které vsadily na chodící reklamu v podobě svých zaměstnanců. Mrkněte na webové stránky Xfer a pořiďte si praktické oděvy v super kvalitě. Navštivte vzorkovnu či Brno pracovní oblečení velkoobchod. Určitě vás ohromí, že se společnost zabývá nejen prodejem. Služby zahrnují potisk a výšivku reklamního textilu i výrobu na zakázku.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*