Home / Móda / Římské rolety skvěle zastíní a dodají Vašemu domovu ten správný styl
Římské rolety skvěle zastíní a dodají Vašemu domovu ten správný styl

Římské rolety skvěle zastíní a dodají Vašemu domovu ten správný styl

Nejdůležitější místo pro náš život je náš domov a proto vynakládáme velké úsilí, abychom dosáhli jedinečnosti v oblasti designu našeho bydlení. Vybíráme správnou pohovku, stůl pod televizi, koberec atd. , ale jak vybavit naše okna? Jakou zvolit stínicí techniku? Mnoho z nás když si představí stínění, tak vidí žaluzie, ale existuje i jiná forma a to v podobě elegantních římských rolet.

Římské rolety se skládají z kvalitních látek od předních evropských výrobců a stejně tak nejmodernějších systému pro zavěšení a ovládání.

Látka římské rolety je rozdělena na stejně velké horizontální pruhy. Na každém pruhu je vytvořen tunýlek, kterým je protažena sklolaminátová tyčinka pro vyztužení.

Na každý pás jsou přišita očka, ve kterých jsou provlečena ovládací lanka. Očka mohou být na každém pruhu či jen na lichých a tím vznikne jiný vzhled balu.

Lanka jsou vyvedena ven do jediného ovládacího lanka či je ovládání realizováno elektrickým motorem. Při vytažení se jednotlivé horizontální pruhy přes sebe skládají a tak vytváří elegantní bal. Způsobů skládání je mnoho a tak i výsledný vzhled může být různý.

Kolekcí látek pro římské rolety je široká řada, od jednoduchých barevných tónů a ž po luxusní vzorované látky. Látky mohou být transparentní i plně zatemňující. Vybere si opravdu každý.
Jednotlivé římské rolety mohou být sdruženy pod centrální řídící jednotku a tak zatažení oken v celém domě můžete realizovat pohodlně jen stiskem jednoho tlačítka. Navíc lze naprogramovat otevírání na určitou dobu a tak se nechat probouzet sluníčkem či právě naopak, a užívat si dlouhého ničím nerušeného spánku.

Pro bližší seznámení s nabídkou si římské rolety můžete prohlédnout v jednom ze showroomů značky Diamond design. Vyberte si showroom, který je nejblíže Vašemu bydlišti.

V Praze (Rohanské nábřeží 657/7 Praha 8, 186 00), Brně (Cejl 892/32 Brno – střed, 602 00), Zlín (K Pasekám 4086 Zlín, 760 01) a Velké Bíteši (schůzka kdykoli po osobní domluvě + 420 773 799 290).

Před samotnou realizací římských rolet dostanete profesionální radu od designérky společnosti, která Vám sdělí co je v dnešní době in a navrhne správné řešení pro Váš dům či byt. Samotnou realizaci provede profesionální tým montážníků.

O samotnou údržbu systémů (údržba systémů a čištění látek) se Vám také Diamond design postará. Pokud si vyberete luxusní vzorované látky, je opravdu lepší nechat čištění na odbornících.

Podívejte se na stránky společnosti Diamond design a inspirujte se naprosto ojedinělou sadou fotografií realizací společnosti Diamond design a ucelenou nabídkou produktů stínicí techniky a tapet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*