Home / Tipy & rady / Rock shop je obchodem se sbírkovými, estetickými i výukovými minerály i meteority
Rock shop je obchodem se sbírkovými, estetickými i výukovými minerály i meteority

Rock shop je obchodem se sbírkovými, estetickými i výukovými minerály i meteority

Sbírkové minerály, systematické i estetické kameny, meteority a chondrity pro osobní potěchu, výukové studium či jako dekorace nabízí obchod Rock shop. Nejedná se o hvězdy show byznysu, ale právě o hvězdné poklady, jejichž čestné místo může být právě u vás doma, na zahradě nebo v učebně. Nahlédněte pod pokličku hvězdnatého krámu a objevíte poklady, které nalezli zkušenější sběratelé či objevitelé s větším štěstím, než jste měli vy. Možná poznáte i vám doposud neznámé objevy, jež vás okamžitě přenesou do sfér mimo naši realitu.

Potěšte se meteoritem, případně usnadněte studentům geologie zdánlivě nudný předmět

Nakouknete-li například mezi meteority a chondrity, pokud jste znalec, nepřekvapí vás obrovské množství kamenů nalezených zrovna v ruském Čeljabinsku nebo dálnovýchodním Ománu. Konkrétně černohnědý, matně lesklý chondrit Čeljabinsk se řadí do skupiny meteority LL5. V únoru 2013 dopadl do míst blízko ruského Čeljabinsku, a tento dopad je řazen mezi zatím nejpopulárnější meteoritický pád, jenž byl zdokumentován. Hlavní část meteoritu se propadla ledem jezera Čebarkul, z něhož bylo následně vytaženo více než šest set kilogramů fragmentů. Další malé kousky se posbíraly na zasněženém ledě. Chcete-li se kochat kusem hvězdnaté oblohy, třeba vám kousek meteoritu z obchodu Rock shop udělá radost.  

Nejenom vzácné kameny a kusy meteoritů pořídíte ve specializovaném obchodě Rock shop, jenž je neustále aktualizován o sběratelské objevy. Učební pomůcky pomohou lépe pochopit taje kamenného světa žákům na základních školách i studentům středních nebo vysokých škol. Usnadněte jim studium geologie například minikolekcí hornin, kazetou s drahými kameny používanými ve šperkařství či názornou geologickou mapkou. Zdánlivě nudný předmět se může stát potenciálním koníčkem vášnivého sběratele.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*