Home / Tipy & rady / Šungitová pyramida již nesmí nikdy opustit můj dům
Šungitová pyramida již nesmí nikdy opustit můj dům

Šungitová pyramida již nesmí nikdy opustit můj dům

Jsem matkou samoživitelkou, která se na mateřské dovolené má s dvojčaty, co otáčet. Nedávno mě navíc postihla nemilá operace slepého střeva a tak jsem pár dní musel strávit v nemocnici a mé dva syny hlídala má maminka. Když jsem se posléze vrátila domů, cítila jsem se strašně unaveně a namísto toho, abych se z nemocnice vracela „odpočatá“ a zdravá, cítila jsem se ještě hůře, než když jsem odjížděla. U své maminky jsem následně shodou okolností u televizní obrazovky objevila jistou pyramidu, která mě zaujala svým vzhledem, a zeptala jsem se tedy, co je to za důvtipnou dekoraci. Maminka odpověděla, že je to šungitová pyramida, která jí už dva roky zbavuje negativních vln v domácnosti. Z počátku jsem si říkala, komu ta má maminka zase naletěla, ovšem ona skutečně tvrdila, že se s ní doma cítí lépe. Požádala jsem jí tedy, zdali bych si jí nemohla vypůjčit a ona ač nerada, souhlasila.

Má skeptičnost šla stranou

Z počátku mi šungitová pyramida přišla, jako dobrý fór. Byla jsem opravdu velmi skeptická vůči něčemu, co vypadá jako dekorace do bytu. Nevěřila jsem doposud na žádnou esoteriku ani nic podobného a nějaké vlny, kde by se v mém bytě asi tak vzaly? Opak byl ovšem pravdou. Elektromagnetické vlny skutečně dokážou člověka velmi potrápit. A pokud internet nelhal, měla by tato věcička skutečně pomoci od problémů, které jsem brala za své. A ano, skutečně tomu tak bylo. Migréna, nespavost, nechuť a špatná nálada byla ta tam a to i tehdy, když mi mí dva synové, při svých hrách téměř šlapali na hlavu, s nadsázkou řečeno. Musela jsem tak uznat, že maminka měla, co se týče šungitové pyramidy skutečně pravdu.

Pyramidu jsem nevrátila, pořídila jsem mamince novou

Šungitová pyramida již nesmí nikdy opustit práh mého domu, to je jasná věc. Tudíž jsem mamince její pyramidu již nevrátila a namísto toho jí pořídila novou. S velkým díky jsem jí vyprávěla o tom, jak moc mi doma pomohla a ona jen zakroutila hlavou a pronesla, „já jsem ti to říkala“. Ano, maminky mívají vždycky pravdu, teď už to vím. Šungit pyramida, je prostě k nezaplacení.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*