Home / Móda / Tipy na spolehlivé oživení letního šatníku

Tipy na spolehlivé oživení letního šatníku

Přijdou vám obleky na léto z vašeho šatníku omšelé, barvy jsou seprané, podpaží jsou nevábná? Je načase porozhlédnout se po nových kouscích, v nichž se nejen v létě budete cítit svěží, fit a pohodlně. Kde však nakoupit větší množství různobarevných tílek a triček, aniž byste museli potupně do tržnice nebo pochybného obchodu? Rada je jednoduchá: změřte si velikost, pokud ji neznáte, vyberte si barvy, které budou ladit s vaším ostatním ošacením, a pusťte se směle do vybírání z pohodlí domova.

Nebojte se barevných experimentů

Ať už jste zastánci bílé, nebo černé klasiky, nemusíte se bát experimentů a zkuste něco inovativního. Přijde vám červená barva moc dráždivá a vyzývavá? Nestrachujte se a na večírek s černými doplňky se do ní oblečte. Věřte, že v červené nikdy nebudete zapadat v davu. Vyznáváte-li spíše střízlivější tón, pak si oblékněte šedé či béžové tričko, které lze perfektně sladit jak s tmavými, tak světlými kousky šatstva.

Trička, která neztrácejí tvar a voní

Dámská trička (krátký rukáv) i pánská trička (krátký rukáv) jsou klasikou, která nestárne. Výjimečný střih v kombinaci s příjemným materiálem, jenž nekouše, neštípe, netahá a chladí, to jsou atributy, jež dodají parným letním dnům důstojný pocit svěžesti. Je konec propocených podpaždí a zátylků, kvalitní dámská tílka, pánská tílka a trička i další oblečení vám od nechutných skvrn pomohou. Vždyť je přeci lepší investovat do kvalitního oblečení, které si během dne nemusíte dvakrát či třikrát vyměňovat. Stačí vám jeden jakostní kus ze savého a prodyšného materiálu a vy se nemusíte bát o svůj vzhled a ještě ušetříte za energie i prášek při opakovaném praní.

Oblečení pro dámy i muže, děti i seniory

Pestrá paleta barev a nápaditý výběr různých střihů dávají prostor sportovcům i ležérním typům, dětem, dívkám i chlapcům, stejně jako dámám a pánům v letech. Rozměrové rozpětí umožňuje výběr subtilním i robustním postavám, a tak trička a tílka díky vhodnému výběru dají vyniknout přednostem a umně zakryjí nedostatky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo