Home / Nezařazené / Uklízejte bez chemie – díky síle páry si vystačíte s pouhou vodou

Uklízejte bez chemie – díky síle páry si vystačíte s pouhou vodou

Jste na sebe pyšní, jak jste doma nebo ve firmě zvládli opět dokonale velký, tentokrát předvánoční úklid? Našli jste nové uklízecí prostředky, kde chemie vše vysmejčila za vás? Takto pyšní na sebe rozhodně nebuďte. Nemusíte být zrovna ekologem tělem i duší, abyste pochopili, že chemie škodí přírodě, ale i každému, kdo ve vyčištěném prostředí se zbytky chemie žije.

Jde to i bez chemie

Že se dá žít bez chemie, dokazují lékaři i milovníci alternativního životního stylu. Nepotřebujeme tělové mycí gely ani šampony na vlasy. Nebo alespoň ne v tak nadužívaném množství, jak je běžnou praxí. A bez chemie se lze obejít i při úklidu. Tady jsou velkými pomocníky parní čističe. Tedy spíše malými/velkými pomocníky. Firma Clear Word totiž nabízí výkonný a spolehlivý parní čistič malého a kompaktního vzhledu, u kterého oceníte i skvělý poměr dobrá cena a výkon. Skvělých výsledků lze dosáhnout jak s parním čističem Dynamic, tak s typem AR 1000.

Hloubkové čištění pomocí vody není sci-fi

Potřebujete skutečně pečlivě a do hloubky vyčistit různá znečištění? Čističe Clear World to umí zcela bez chemie a k čištění si vystačíte s obyčejnou vodou. Tento typ čištění je ekologický a zdravý současně. Navíc šetříte, protože nemusíte neustále nakupovat nové čisticí úklidové prostředky. A ty nejsou vůbec zanedbatelnou položkou rozpočtu – rodinného či firemního.

Úklidová technika Clear World je konstrukčně přizpůsobena tomu, aby ji uměl obsloužit i laik a bez jakýchkoliv odborných znalostí zvládl dokonalý úklid. Parní čističe firmy působí skutečně do hloubky a poradit si umí i s několikaletou usazenou špínou. Dokážou odstranit prach a nečistoty ze všech povrchů, a i z těch nejskrytějších a nejméně dostupných míst.

Úklid párou ocení domácnosti i firmy

Ani při čištění veřejných, či dokonce průmyslových prostor nepotřebujete těžkou techniku, která navíc bez chemie nic nevyčistí. I zde si vystačíte s kompaktními parními čističi a dosáhnete výborné výsledky. A opět zcela bez chemie a tedy ekologicky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*