Home / Tipy & rady / Umělý trávník snese daleko větší zatížení než ten přírodní
Umělý trávník snese daleko větší zatížení než ten přírodní

Umělý trávník snese daleko větší zatížení než ten přírodní

Vadí vám, že máte u vchodových dveří stále bahno, písek a poničenou trávu? Můžete vsadit na umělý trávník, který parádně supluje přírodní materiály a umně nahradí obyčejný beton, asfalt nebo dlažbu. Umělé travní koberce skvěle poslouží v interiéru i ve vnějším prostředí. Jejich dlouholetá životnost a bezúdržbovost jsou dostatečným důvodem k pokládání na veřejných prostranstvích, kde se počítá s velkou fluktuací lidí, ale i v domácím prostředí. Díky tomu, že umělá tráva odolává veškerým nepříznivým povětrnostním vlivům, může se pokládat i na terasy, balkony nebo střešní zahrady.

Umělá tráva může mít různé barvy i hustotu vlasu

Pokud se vám zalíbí zelený umělý trávník, můžete jím vyplnit „hluchá“ místa na zahradě, přístupové cesty do domu či například okolí bazénu. Vyrábějí se ovšem i umělé travní koberce šedé, modré, ale i jiné barvy. Výška vlasu bývá šest centimetrů a hustota je kolem kilogramu na metr čtvereční. Dlouholetá životnost trávníků je zárukou, již dávají zkušení výrobci v Belgii. Na výběr máte jak různě husté umělé koberce, tak rozmanitá zbarvení. Díky své fantazii si tak můžete na pozemku, nebo v interiéru vytvořit vlastní pokládku, jež přirozeně nahradí obyčejnou trávu.

O umělý koberec nemusíte téměř vůbec pečovat. Logicky vám odpadají starosti se sekáním, hnojením anebo pravidelným prosíváním travním semenem. Vysoká odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a dlouholetá záruka jsou jistoty, které vám přinesou několikaleté potěšení. Přestaňte se trápit s vymýšlením odolného materiálu, jímž si zkrášlíte okolí u bazénu, vsaďte na voděodolný umělý trávník. Jeho další výhodou je, že jej můžete zkombinovat s dalšími materiály, skvěle se doplňuje s dlažbou, kameny i přírodními materiemi. Skvěle se hodí i na sportoviště nebo dětská hřiště.

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*