Home / Nezařazené / Vodítka pro psy
Vodítka pro psy

Vodítka pro psy

Jistě se všichni shodneme na tom, že vodítko na psa by nemělo být jen kus špagát, ale mělo by splňovat i určitá kritéria. Jedním z nich je jistě bezpečnost pro vašeho psa, v neposlední řadě i příjemný design. Přece jenom vodítka pro psy jsou finanční výdaj a podle toho bychom měli i postupovat. Když se správně rozhodneme hned na začátku, vodítko nám může sloužit poměrně dlouhou dobu.

Nabízíme vám vodítka pro psy mnoha druhů, pro poslušné i méně poslušné pejsky, fenky i štěňátka. Podle druhu plemene a vývojového stádia si vybírejte i vaše vodítko. Pro malého pejska v útlém štěněcím věku je lepší, vodítko kratší. Pejsek se s ním naučí chodit u nohy a další povely. Nicméně, když váš výcvik zvládá a povyroste, potřebuje přece jenom volnější ruku.

Nechce být vaším otrokem, který bude chodit podél vaší nohy a nebude moci očuchat žádný roh. Za to vám už potom vděčný nebude. Pro další vývojové období jsou určena flexi vodítka, ale pokud to vyhovuje vám i vašemu psovi, nechte si vodítko staré nebo kupte nové, ale delší. Nemusí to být samonavíjecí se „stopkou“, každému vyhovuje jiný systém. Nově se objevují i stopovací vodítka, které jsou těmi pravými pro myslivecké účely. Mohou být až 20 metrů dlouhá, ale vy máte psa pod kontrolou.

Za svou kořistí se nezaběhne tak daleko, protože dál mu to vodítko nedovolí. Pes se tak naučí poslušnosti a je nucen se vrátit i bez úlovku. Pes je zvíře, který jedná pudovou záležitostí, takže pustit ho na volno si můžete dovolit jedině tak u vás na zahradě. Většina psů puštěných na volno je totiž neukázněných a bez vodítka se chovají doslova jako utržení ze řetězu. Vy jste těmi, kteří za svého psa plně zodpovídají. Vy jste nuceni koupit psí vodítka, pes není člověk a sám to neudělá. Nicméně nákup vodítka z našich řad není starost, ale spíše radost. Naše vodítka pro psy jsou těmi pravými, protože si tu vybere naprosto každý. Nylonová vodítka Red jsou plná barev, vzorů a motivů, což si zamiluje váš pes, ale i vy (budete na procházce vypadat daleko atraktivněji).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*