Home / Podnikání / Vyberte si profesionála v oblasti kamionové dopravy

Vyberte si profesionála v oblasti kamionové dopravy

Kamiony jsou dnes běžnou součástí našich silnic, a často jenom díky nim můžeme mít potřebné zboží v obchodech a firmy mohou neustále vyrábět nové a nové výrobky. A pokud jste právě na straně podnikatelů, a potřebujete kvalitní přepravu, obraťte se na firmu Lorenc Logistic, jejíž hlavní doménou je právě autodoprava. Státy Beneluxu, Polsko či Německo patří mezi hlavní destinace, kde může být vaše zásilka do 24 hodin. Můžete ji dopravit do Francie, Anglie či Švédska.

Více než 70 vozů, které jsou připraveny i na vaši zakázku

Sídlo v Klatovech, které je hlavní centrálou společnosti nabídne parkoviště pro celkem 70 vozů, sklady, administrativní prostory, servis nebo myčku či benzinovou stanici. Zkrátka dokonalé zázemí, které je zárukou profesionality a jistotou toho, že s touto spediční společnosti zaručeně nešlápnete vedle.

Se systémem Dynafleet máte neustálý přehled o přepravě

Další prioritou, na které si společnost Lorenc Logistic zakládá, je maximální bezpečnost přepravy. Ta je dána nejenom vysokým pojištěním, nebo zkušenými řidiči. Je to i monitorovací systém Dynafleet, díky kterému dispečink každou vteřinu ví, kde se kamion právě s vaším nákladem nachází, kam míří a jak dlouho mu to bude trvat. A to ať už se nachází na jakémkoliv místě v celé Evropě. Samozřejmostí je o to, že danou trasu můžete prostřednictvím internetu sledovat i vy, jako samotný zákazník.

Nechte si přepravit cokoliv

Nezáleží na tom, co vše potřebujete přepravit. Firma má k dispozici jak běžné velkoobjemové návěsy, i skříňové nebo chladírenské návěsy. To vše doplňují také přepravy v oblasti chemického průmyslu, a to především plynu, který je transportován nejmodernějšími cisternami. To vše doplňuje již širokou nabídku služeb, kterou můžete využívat i vy. Stačí se na společnost obrátit se svým konkrétním požadavkem na přepravu jakéhokoliv nákladu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*