Home / Finance / S mBank vás nemilá překvapení nečekají
S mBank vás nemilá překvapení nečekají

S mBank vás nemilá překvapení nečekají

Většina z nás si svých těžce vydělaných peněz váží, ovšem kdo s nimi nakládá skutečně chytře? Obvykle naše starost končí u toho, aby naše výplata skutečně dorazila na účet a co se s ní následně děje, je nám už vcelku jedno. Mávneme rukou i nad tím, že z ní měsíčně ukrajují stokoruny nesmyslné bankovní poplatky. Nebo snad cítíte, že za ty peníze skutečně dostáváte něco hmatatelného? Kdy vás naposledy váš bankéř pozval na kávu? A stáli byste vůbec o něco takového? Lepší je přece jen uložit peníze tam, kde je jim dobře. Kde je umí rozmnožit a neukrajují z nich jeden nesmyslný poplatek za druhým.

Od doby, kdy na náš trh v roce 2007 vstoupila mBank se mnohé v náhledu na bankovní služby změnilo. Banka mBank je lidem známý pojem. Každý den k ní přechází velké množství klientů, aby získali výhody, jakých se jim u jejich současné banky nedostává. Většina lidí bere osobní účet jako samozřejmost, ale každý klient běžné banky se postupem času s dalšími a dalšími poplatky logicky začíná pídit po tom, co za své peníze dostává. mBank žádné takové poplatky nemá, a přesto neustále své služby vyvíjí. Naposledy uvedla novou verzi internetového bankovnictví, která má být mnohem intuitivnější a jednodušší. Osobní účet mKonto je zcela zdarma, bezplatné je i vydání karty. Obchodní filosofie mBank je inspirací mnoha lidem, proto vedle osobních účtů využívají další výhodné bankovní produkty.

Možnosti úvěrů

Zatímco platební karty jsou naprosto běžné, do výhod kreditních karet terpve pronikáme. Častokrát právě platební debetní kartu využívající peněz z našeho osobního účtu zaměňujeme za kreditní kartu, která však po určité období čerpá peněz samotné banky. A my je splácíme až po uplynutí tohoto období. V mBank velmi dobře vědí, že klienti nejsou jen zdrojem peněz, ale že se jedná o partnery, kterým pro zachování jejich přízně je nutné poskytnout řadu výhod.

Jednou z těchto výhod je snadná cesta, jak se dostat k financím, které potřebují. Velmi efektivním produktem je mPůjčka, o kterou může žádat téměř kdokoliv a získá sazbu 9,9% ať už potřebuje půjčit 10 000 nebo půl milionu na rok nebo několik let. Klienti mBank o ni navíc mohou žádat přímo přes internetové bankovnictví a banka jim sama dopředu připravuje aktuální nabídku možností čerpání úvěru. Jestliže se nacházíte ve stádiu, kdy zakládáte rodinu a pomýšlíte na nové bydlení, které by v budoucnu více vyhovovalo vašim potřebám, možná je nejvyšší čas se rozhodnout pro mHypotéku Light s celou škálou bezplatných služeb. Jen si vzpomeňte na nedávné kauzy okolo soudních sporů o poplatky za vedení úvěrového účtu u velkých bank v řádu až desítek tisíc. S mBank vás podobná nemilá překvapení nečekají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*