Home / Nezařazené / Vyřešte rozšířené póry
Vyřešte rozšířené póry

Vyřešte rozšířené póry

Rozšířené póry se stávají častějším a častějším problémem, protože mnoho z nás se neumí o pleť dobře starat. O pleť byste měli dbát alespoň dvakrát denně – ráno a večer. Jenže najít kvalitní kosmetiku, která vám padne přímo na míru a póry vám nebude zbytečně ucpávat, je skromnějšího počtu.

 

Záleží také na typu pleti, tomu kdo má mastnou pleť nemusíme pojem rozšířené póry nikterak představovat, než těm, kteří mají pleť suchou a musí jí více hydratovat. Nicméně už je teď jasné, že rozšířené póry nám přidávají léta podobně jako je tomu u vrásek. Nečistá a zanesená pleť šedne a postrádá jas.

Bez pórů to přece jenom nejde

Nejhorší je, že póry z pokožky vymazat nejde. Rozšířené póry jsou výsledkem genetických dispozic. Tak už si přestaňte lámat hlavu, že vaše kamarádka používá stejnou kosmetiku jako vy, ale je na tom podstatně lépe.

Jejich přirozenou úlohou je chránit pokožku mazem, který se ovšem nesmí přemnožit. Zvýšená produkce mazu vede k rozšíření pórů, následnému ucpání a vzniku černých teček a pupínků. Kdo tuhle péči zvládá a odhadne, co je pro vaši pleť nejlepší? Samozřejmě kosmetické služby nebo obor dermatologie. Někdy méně znamená více a řádné vyčištění pleti jedním či dvěma přípravky prokáže větší zásluhu, než kdybyste si toho na pleť nanesli mnohem více. Péče o póry se týká samozřejmě i mužů, které se za kosmetiku spíše stydí a neřeší to.

Někdy člověk napáchá více škody, než užitku

Černé tečky se špatně mačkají a většinou vaším snažením si je ještě zvětšíte. Do rána tak z malé tečky po neodborné večerní proceduře může být pěkné akné se zánětlivým obsahem. S tečky je potřeba účinně bojovat již v samotné prevenci. Základem je čistá pleť, kterou si udržíte tím, že jí nebudete zatěžovat make-upy, ale jen lehkými transparentními krémy se složením SPF nebo BB krémy. Přirozený jas pokožky se vám odmění tím, že nebudete mít problém s pletí. Na ucpané póry se osvědčily séra a tonika, které je stahují. Také výskyt kosmetických pásků, které se aplikují přímo na tečky, se považuje za revoluční techniku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*