Home / Nezařazené / Znáte výhody autopůjčovny?
Znáte výhody autopůjčovny?

Znáte výhody autopůjčovny?

Situace, kdy jste závislí na autě a najednou s ním musíte do servisu, může být pro někoho velmi obtížná. Řešením může být autopůjčovna, která tu je nejen pro motoristy v nouzi, ale umožňuje půjčit vozidlo i těm, kteří jej nevlastní a rádi by si na dovolenou vyrazili třeba po vlastní ose.

Výběr z rozsáhle nabídky vozidel

Autopůjčovna Praha disponuje obsáhlým vozovým parkem, ve kterém si zákazník může vybrat vůz přesně podle vašich představ. Není ani problém, pokud vám klasické pětimístné vozidlo nestačí, půjčit si třeba sedmi místný transit.

Platíte za kvalitu

Bližší informace o cenách a nabídce vozů lze zjistit přímo v autopůjčovnách, kde si rovněž vyberete ideální automobil, pracovník vám k němu řekne všechny důležité věci a případně ukáže, jak se ovládají některé funkce, se kterými jste se u starších vozidel třeba ještě nesetkali.

Vozidlo lze zapůjčit na dobu od jednoho do třiceti dnů s tím, že čím je delší doba půjčení, tím nižší cena je na jeden den. Ceny nejsou zrovna nejnižší, ovšem za kvalitu se platí a autopůjčovna Praha 6 nabízí jedny z nejkvalitnějších služeb za přijatelné ceny. Částka za půjčení vozu zahrnuje také povinné ručení a havarijní pojištění. Za poplatek je také možné získat pojištění do zahraničí, případně extra pojištění, které zákazníkům nabídne další výhody.

Připlaťte si za lepší vybavení

Mezi základní výbavu každého auta patří klimatizace a rádio. Připlatit si je možné i další vybavení, jako je střešní nosič, dětská sedačka, zimní pneu, sněhové řetězy a mnohé další. I v tomto případě se vyplatí půjčovat si výbavu na dva a více dnů, neboť v drtivé většině případů vás vyjde průměrná cena levněji.

V případě, že by vás nabízené služby zaujaly, v půjčovna aut Praha můžete vyřešit rychle všechny vaše problémy s nepojízdností vašeho automobilu, naše auta už ani nebudete chtít vrátit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*