Home / Zdraví / Zvládněte domácí barvení vlasů levou zadní!
Zvládněte domácí barvení vlasů levou zadní!

Zvládněte domácí barvení vlasů levou zadní!

Chystáte se doma na barvení vlasů? Chcete, aby to neskončilo katastrofou? Pojďme se společně podívat, jak to zvládnout levou zadní a bez zbytečných starostí.

Nabídka barev na vlasy je v dnešní době opravdu rozsáhlá a tak si ze skutečně nepřeberné množství vyberete i ta nejnáročnější žena. Získat vysněný odstín v pohodlí domova už není nic těžkého a nedosažitelného. Celková doba aplikace barvy a její následná doba působení je poměrně krátká a s kvalitními značkami můžete dosáhnout opravdu krásných a sytých výsledků jako od kadeřnice. Samozřejmě nepodceňte ani následnou péči po barvení!

Zvládněte domácí barvení vlasů levou zadní!

Kdy se domácímu barvení raději vyhnout?

Pokud patříte mezi osoby trpící alergiemi, měly byste si domácí barvení dobře rozmyslet, v nejlepším případě provést jednoduchý test na přecitlivělost u složek barev. Stejně tak je tomu u osob trpících ekzémem či astmatem, u osob užívajících dlouhodobě některé léky či u lidí se silně poškozenými vlasy. Barvení není nejvhodnější ani pro těhotné a kojící ženy a je dobré se v tomto případě poradit alespoň se svým lékařem.

Před barvením…

Pokud již víte, kdy se do barvení chcete pustit, nepoužívejte několik dní předem kondicionéry a různé vlasové kúry. Kvůli nim dochází k uzavření povrchu vlasu a barva hůře proniká.

Zvládněte domácí barvení vlasů levou zadní!Výsledek barvení poté není tolik intenzivní, jak byste možná čekaly. Před samotným barvením vlasy nemyjte, pokožku kolem čela, uší a krku namažte krémem, vyšetřete si na sebe alespoň dvě hodiny času v klidu a připravte si celý obsah balení. Pak již jen stačí pozorně pročíst návod, udělat test kožní snášenlivosti a připravit barvu.

Nespěchejte, buďte pečlivé, vyplatí se to!

Při samotném barvení buďte velmi pečlivé a zejména u delších vlasů barvou rozhodně nešetřete. Nanášejte barvící směs pomocí nanášecího štětce, začněte od týla a následně zhruba dva centimetry od vlasových kořínků. Po rovnoměrném nanesení do vlasů ji aplikujte také ke kořínkům a nechte působit po dobu, která je uvedená na krabičce.

Nakonec, po uplynutí doby, smývejte barvu tak dlouho, dokud neuvidíte téct z vaší hlavy čirou vodu. Pak již jen stačí vlasy ošetřit šamponem speciálně pro barvené vlasy a máte hotovo!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*