Home / Hobby / Inteligentní řešení pro průmyslová tepelná čerpadla a topidla
Inteligentní řešení pro průmyslová tepelná čerpadla a topidla

Inteligentní řešení pro průmyslová tepelná čerpadla a topidla

Pro zajištění vytápění existuje mnoho řešení, ale vždy by se mělo jednat o způsob, který bude ekonomicky výhodný a zároveň zajistí potřebný efekt. Obzvláště v průmyslu hraje vhodný výběr vytápění důležitou roli, jelikož dokáže ušetřit mnoho peněz.

Řešení pomocí tepelných čerpadel

Dnes již většina podniků používá tepelná čerpadla. Jedná se o levný způsob, jak si zajistit možnost snadného chlazení a ohřívání vzduchu nebo vody. Tato čerpadla jsou velmi spolehlivá a lze je snadno regulovat. Mezi oblíbené produkty patří tepelná čerpadla značky Remko, která se nabízejí v celé škále provedení.

Stacionární topidla

Ve firmách je potřeba udržovat teplo za každého počasí. V průmyslových objektech je třeba profesionálního řešení a pokud hledáte vhodného partnera, která by vám v této oblasti pomohl, Remko vám dává na výběr kvalitní Modulovatelná topidla VRS, Plynová topidla GPM a také Teplovodní výměníky PWW.

Samozřejmostí je možnost zajištění instalace všech stacionárních topidel v nabídce. Nemusíte se obávat nečekaných výdajů, Remko vám udělá kompletní kalkulaci nákladů, u náročnějších řešení i projekční práce. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a certifikát o uvedení do provozu.

Mobilní topidla

Mobilní topidla jsou skvělým řešením pro dočasné vytápění objektů, u kterých je nemyslitelná instalace topidel stacionárních. Může se jednat o jakékoliv prostory. Pokud pořádáte velké akce, kde jsou využity rozměrné stany, popřípadě když je potřeba vytopit celou halu nebo rekonstruovanou stavbu, mobilní topidla se stanou skvělým pomocníkem.

Jsou velmi účinná a dokonce i velké objekty dokáží za krátkou dobu vytopit. Pokud jsou mobilní topidla přesně to, co hledáte, máte možnost si je zakoupit nebo vypůjčit. Vypůjčení je cenově nejvýhodnější, jestliže je potřebujete jen na jednorázové akce, stačí si je od Remka výhodně vypůjčit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*