Home / Nezařazené / Dětská odrážedla – nejoblíbenější hračka mezi kluky a děvčaty

Dětská odrážedla – nejoblíbenější hračka mezi kluky a děvčaty

Procházky s vašimi ratolestmi mohou být mnohem příjemnější, pokud jim dopřejete hračku, kterou jednoduše nebudou chtít pustit z rukou. Dětská odrážedla jsou mezi dětmi velmí oblíbená. Vždyť v tak útlém věku si poprvé vyzkouší řídit motorku nebo auto a to už je velká paráda.

Pokud ještě ve vašem domě neparkuje dětské odrážedlo, je nejvyšší čas o něm zapřemýšlet. Pro děti je to skvělý dárek, se kterým si užijí legraci, zároveň se zabaví a společné procházky budou o to více příjemnější. Trh je v dnešní době „nasycený“ řadou různých dětských odrážedel, takže o výběr není nouze. Stačí zadat na internetu stránku www.steptwo.cz a ihned se můžete probírat nabídkou.

Dětská odrážedla v různém provedení

Je to tak! Ať už máte doma kluka nebo holčičku, pro každého z nich je připraveno několik typů odrážedel. Výběr je natolik pestrý, že ani oni by nevěděly, jaký motiv si zvolit. Pro děti jsou připravena odrážedla na motivy závodních motorek, sportovních autíček nebo v případě, že máte dvě ratolesti, můžete si pořídit moderní dvousedadlový trakař. Vše je zpracováno v příjemných barvách, s různými motivy a obrázky s atraktivními realistickými obtisky světlometů a koncových světel. Všechna odrážedla pro děti jsou vyrobena z pevného kvalitního plastu a s ohledem na bezpečnost dětí. Pro ty nejmenší jsou opatřena zádovou opěrkou a širokými koly kvůli lepší stabilitě.

Odstrkávací autíčko

Velkým hitem je odstrkávací dětské autíčko, které lze koupit jak barvách pro kluky, tak i holky. Na první pohled se jedná o zdařilou kopii skutečného autíčka, kdy snad jen stačí namontovat motor a hurá na výlety. Ale kdepak! Dětem stačí vlastní nohy, díky kterým se mohou posouvat vpřed a vzad. Autíčko má otáčející se kola za pomoci volantu, na kterém je funkční klakson na tužkové baterie. Za sedadlem se nachází odkládací přihrádka na hračku nebo svačinku s cukrovinkami.
Všechna odrážedla a vozítka jsou velmi zdařilým dílem amerického výrobce hraček Step2, které na českém trhu prodává společnost StepTwo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*