Home / Nezařazené / Diáře a kalendáře drží vaši firmu stále na očích

Diáře a kalendáře drží vaši firmu stále na očích

Pokud přemýšlíte nad originálními propagačními předměty, které by mohly dělat nenucenou reklamu a zároveň poskytovaly vašim zákazníkům praktickou a každodenní službu, aniž by byly na obtíž, zvolte diáře a kalendáře.

Kalendáře jsou každodenní praktickou ozdobou kanceláře

Kalendáře jsou jedny z nejefektivnějších reklamních předmětů. Zdobí většinou zeď i stůl každé kanceláře, za účelem připomínat všechny důležité informace. Pohled jim tak věnujeme skoro denně a aby kalendáře dělaly renomé vaší společnosti, sladíme jejich design do barev firmy. Zaměření v daném oboru můžeme také vhodně zakomponovat do obsahu fotografií či kreseb a nenásilně tak vyprávět váš příběh. Znáte lepší způsob, jak lépe prezentovat firmu mezi klienty?

Reklamu na každém kroku zajistí diáře

Diáře jako reklamní předměty jsou se zákazníkem prakticky pořád. Jsou to ideální dárkové předměty, které nejen, že doplňují image zákazníka, ale zároveň skvěle plní funkci reklamy, která je spolu s ním na mnoha místech. Diáře, jako reklamní předměty, tak mimo originálního designu mohou vhodně připomínat filozofii vaší firmy, stejně jako všechna pro vás důležitá data.

Zakázková výroba kalendářů a diářů na klíč

Nic není nemožné. Pro všechna vaše individuální přání je tu zakázková výroba kalendářů a diářů na klíč. Unikátní spojení reklamní agentury s vydavatelstvím vám zajistí profesionální přístup a kvalitní provedení, které propojí zaměření na cílovou skupinu, cíle firmy i vaše představy.

Kalendáře a diáře si můžete navrhnout i sami

Prostřednictvím našich online konfigurátorů si můžete kalendáře a diáře jako reklamní předměty navrhnout i vy. Sestavování vás vede krok za krokem a vy si tak můžete libovolně zkoušet různé varianty a kombinace, které budou nejlépe vyhovovat vašim představám. Je nutné však počítat s tím, že výsledný náhled propagačních předmětů může být zkreslený. Tiskové podklady vám z tohoto důvodu budou zaslány ke schválení. Teprve po potvrzení, případně upřesnění návrhu a seznámení se s obchodními podmínkami se objednávka stává závaznou.

Kalendáře a diáře spolehlivě zajišťují tu nejlepší reklamu. Mají totiž navíc každodenní praktický účel, který při správné volbě designu zákazníky potěší, originálně reprezentuje a ještě neustále podvědomě připomíná vaše produkty a služby. Nepodceňujte proto kvalitu těchto dárků a svěřte je do rukou odborníků.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*