Home / Nezařazené / Kde seženete psí známky s vyrytím jména a kontaktu?

Kde seženete psí známky s vyrytím jména a kontaktu?

Když pes uteče z domova nebo se jakkoliv ztratí, je to vždy velmi smutná událost hlavně pro děti, kteří si k němu vytvoří velmi citový vztah. Na řadu přichází hledání, vyptávání se lidí a všichni doufají, že se jednoho dne opět vrátí domů. Pro tyto chvíle je dobré, aby váš pes měl na obojku psí známku s vyrytím jména a kontaktu.
Kde seženete psí známky s vyrytím jména a kontaktu?
Je to logické. Pejsek se může zatoulat do míst, kde si jej někdo všimne, poskytne mu dočasný azyl a začíná zjišťovat, ke komu pejsek patří. Nálezci situaci ulehčí fakt, že na obojku najde psí známku, na které bude uvedeno třeba jméno pejska a hlavně telefonní kontakt na majitele. V ten okamžik je jasné, že se pes vrátí zpět domů tam, kam patří a dětem se místo kapiček slz objeví velký a šťastný úsměv na tváři. Známka pro psa není tak drahá, aby jí čtyřnohý přítel nemohl mít připnutou na obojku. Přesto se to stává a hledání psa je pak hodně náročné.

Rytí známek pro psy

Pokud se rozhodnete pejskovi na obojek pořídit psí známku, v nabídce máte hned několik druhů a velikostí. Malé známky o průměru 20 mm jsou vhodné pro menší psy a je na ně možné vyrýt max. 2 řádky. Známky o průměru 30 mm jsou pro střední psy a lze na ně vyrýt 3 řádky. Poslední velikost známky je 37 mm, jsou vhodné pro větší psy a vyrýt lze až 4 řádky. Každá psí známka je vyrobená z nerezové oceli zdobená smaltem a díky závěsnému kroužku se připíná na obojky. Rub je lesklý a určený k vyrytí jména psa a telefonního čísla na majitele. Cena za vyrytí jména psa případně i s kontaktem se pohybuje od 200 do 300 korun.

Sami vidíte, že pořízení známky pro psa není nic těžkého a finančně náročného. Díky tomu, že jí váš pejsek bude mít na obojku, se může vrátit domů mnohem rychleji, než bez ní. Na nic neváhejte a ještě dnes pořiďte svému psímu kamarádovi tu nejlepší známku pro toho nejlepšího psa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*