Home / Finance / Srovnání půjček vám pomůže zorientovat se v dostupných možnostech
Srovnání půjček vám pomůže zorientovat se v dostupných možnostech

Srovnání půjček vám pomůže zorientovat se v dostupných možnostech

Když se člověk dostane do situace, která ho nutí vzít si půjčku, jedná se ve většině případů o finanční krizi, ve které ho tlačí čas a podléhá stresu. Jedná se také o značnou zátěž na psychiku, a v takovém rozpoložení se jednotlivé nabídky zvažují velmi těžce.

Srovnání půjček vám udělá jasno

V souvislosti se stále rostoucí oblibou nebankovních půjček se tento trh nebývale rozrostl. Všechny sice slibují rychlost vyřízení půjčky a nízká kritéria na platební schopnosti klienta, ale tím to nekončí. Zdaleka ne všechny ostatní podmínky vám musí vyhovovat. Přehledný a jednoduchý způsob, jak mít všechny správné informace k dispozici, nabízí srovnání půjček. Do připraveného systému srovnání půjček stačí zadat pouze částku, kterou potřebujete. Další možnosti přesnějšího zadání jsou typ půjčky a také oblíbené lákadlo ve formě první půjčky zdarma. Pokud však poslední dvě možnosti nezadáte, nic se nestane, systém vám pouze vygeneruje o několik nabídek víc, protože počítá se všemi variantami. Porovnáním následujících podmínek můžete na půjčce ušetřit až několik set korun.

Srovnání půjček ušetří peníze

To, jak je pro vás půjčka výhodná, vám snadno odhalí srovnání následujících podmínek:

  • Požadavek na potvrzení příjmů
  • Požadavek na kontrolu vaší platební minulosti – výpis registru dlužníků
  • Roční úrok – stanovuje částku, kterou musí dlužník poskytovateli do roka zaplatit za umožnění půjčky. V praxi to probíhá tak, že čím je doba splatnosti delší, tím je úrok vyšší. Úrok se zvyšuj také podle toho, čím menší jsou požadavky na platební schopnosti dlužníků.
  • RPSN – určuje procento z celkové výše dluhu, které je majitel úvěru povinen uhradit do 1 roku. Týká se to splátek, spravování půjčky a dalších poplatků souvisejících s čerpáním finančních prostředků z úvěru.
  • Doba splatnosti – určuje délku trvání půjčky

Srovnání půjček vás chrání od podvodných lichvářů

Výpis doporučených půjček podle zadaných kritérií obsahuje pouze prověřené poskytovatele. U každé půjčky tak najdete nejen podrobný výpis podmínek a základní údaje o poskytovateli. V rámci nabídky informací vás systém navede také na recenzi poskytované půjčky, kde se můžete dozvědět zkušenosti jiných klientů. Podvodné půjčky tak nemají šanci. Ať už vás k rozhodnutí vzít si půjčku dohnal jakýkoliv důvod, zjistěte si nejprve co nejvíce informací z různých zdrojů. Nejen že tím můžete ušetřit a snadno a rychle najít solidního poskytovatele, ale především máte možnost podrobněji si zjistit, do čeho jdete a nenaletět tak podvodníkům.   Další informace lze také získat na webu pujcko.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About angelo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*