Home / Životní styl / Ekologické bydlení se nabízí za ceny dostupné i mladým rodinám
Ekologické bydlení se nabízí za ceny dostupné i mladým rodinám

Ekologické bydlení se nabízí za ceny dostupné i mladým rodinám

Zakládání rodiny je krásná věc, obzvláště chvíle, kdy přijdou na svět první potomci a vy s nimi zažíváte období plné radosti a pohody. Jak začne ovšem potomek růst, někdy se vám může zdát vaše současné bydlení příliš těsné a také vám nemusí poskytovat ideální prostředí pro rodinný život.

Ekologické bydlení se nabízí za ceny dostupné i mladým rodinámNejlepší možností je jít do rodinného domu. Je zde ovšem problém, starší zástavba pro vás bude znamenat velké výdaje a časové vytížení na opravy, postavení nového zděného domu zase velké náklady na pořízení, co tedy vybrat? Odpovědí může být trend, který se u nás v posledních letech velmi úspěšně uchytil a tím jsou dřevostavby na klíč. Jedná se o ekologické a nízkoenergetické bydlení, které se pyšní celou škálou výhod. Pro mladé rodiny je zřejmě nejpříjemnější zprávou nízká pořizovací cena a také vysoká rychlost výstavby.

Kompletní výhody dřevostaveb

Ekologické bydlení se nabízí za ceny dostupné i mladým rodinámNejlépe se dřevostavby posoudí, když se porovnají s ostatními možnostmi. Na paškál si vezmeme dřevostavby od populární společnosti HP DOMY s.r.o., která staví dřevostavby po celém našem území. Nabízí širokou škálu rodinných domů i bungalovů na klíč, které jsou vysoce luxusní, vzhledově identické se zděnými domy a přece o tolik levnější.

Nenechte se však oklamat cenou ani materiálem, přítomnost dřeva neznamená, že by měl dům menší kvalitu nebo životnost, právě naopak, pevné KVH hranoly, které tvoří základní konstrukci, dodávají domu pevnost a odolnost. Je zde skvělá izolace s to díky pokročilým materiálům, například deskám FERMACELL a izolaci ISOVER, dřevostavby skvěle izolují teplo a tím šetří vaší peněženku. Doba výstavby dřevostavby jsou pouhé 3 měsíce, u zděných domů to bývá i přes rok.

Dřevostavby mají štíhlé obvodové stěny, které vám dopřejí až o 15 m2 podlahové plochy více. Disponují příjemným prostředím plným energie, bude se vám v nich skvěle bydlet a pro rodinu si lze jen těžko představit lepší variantu pro bydlení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel