Home / Hobby / Fotopasti na ochranu majetku
Fotopasti na ochranu majetku

Fotopasti na ochranu majetku

Hledáte praktickou a účinnou ochranu vašeho majetku? A už jste slyšeli o fotopastech? Rozměrově úsporné krabičky, které jsou zcela neviditelné a neslyšitelné a dokážou rychle zaznamenat jakýkoli pohyb na vašem pozemku. Seznamte se s nimi.

Co je fotopast?

Fotopasti na ochranu majetkuFotopast je zařízení menších rozměrů, každý model se samozřejmě malinko liší, ale všeobecně je jejich rozměr 14cm x 9cm x 5- 7cm. Jsou maskovány speciálním designem, který jednoduše splyne s okolním prostředím. Stane se neviditelnou a dokonce i neslyšitelnou, i v době, kdy provádí snímky. Fotopasti na ochranu majetku nezaznamenají pohyb přes sklo, tudíž je musíte upevnit ve venkovním prostoru. Mají však dostatečnou odolnost,vydrží teplotní rozdíly -20 °C až +60 °C a s klidem přežijí i déšt, vlhko a sníh.

Dejte si jen pozor na vysoké teploty, v nichž se rozpouští baterie uvnitř fotopasti, musíte tedy zvolit baterie kvalitní, které tuto teplotu vydrží. Fotopast dokáže zaznamenat pohyb člověka na 10-12 metrů a vytvoří kvalitní snímky i v noci. Jejich kvalita se samozřejmě odvíjí také od ceny. Levnější fotopasti v ceně kolem 4000 Kč vytvoří v noci fotografie tmavší a fotí na vzdálenost 5-6 metrů, dražší fotopast neviditelným bleskem a přísvitem zajistí fotografie jasnější a kvalitnější.

Fotopasti Bunaty

Fotopasti na ochranu majetkuNa webu naleznete nejrůznější typy fotopastí. Ty, které splňují všechny již zmíněné předpoklady naleznete u fotopastí Bunaty. Jejich fotopasti na ochranu majetku jsou zárukou kvality a férového jednání se zákazníkem. Na jejich stránkách naleznete veškeré informace o fotopastech, rady a návody, poradí vám, jakou fotopast si vybrat, jaké příslušenství je právě pro vás vhodné a to vše i po telefonu. Kromě fotopastí zde naleznete i dostatek rad a informací. Neváhejte a pořiďte si domů fotopast, která účinně ochrání váš majetek. Pomáhá i myslivcům ke sledování jejich revírů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About Makawiel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*